Реставрація ванн Броди

Реставрація ванни у Бродах

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Львову умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Львів

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Броди

.

Вітаємо мешканців міста Броди та Львівської області на нашому офіційному сайті. Якщо ви шукаєте корисну інформацію про реставрацію ванн, ви знайдете все, що потрібно Золочів, Новояворівськ, Броди.

Якщо ви шукаєте компанію, яка пропонує послуги з реставрації ванни, варто бути дуже уважним. В інтернеті або у газетах можна знайти багато фірм, що обіцяють якісну реставрацію ванни та запевняють у довговічності покриття, але на практиці не завжди ви можете отримати бажаний результат.

Найважливішими елементами ванної кімнати є сантехніка та меблі. Якщо такі ключові предмети інтер’єру знаходяться в незадовільному стані, це може зіпсувати не тільки атмосферу ванної, але й настрій власників квартири. Меблі повинні гармонійно вписуватися в інтер’єр кімнати, не перешкоджаючи вільному пересуванню. Ванна – центральний елемент, який має бути у бездоганному вигляді, без пошкоджень та іржі. Якщо це не так, достатньо реставрувати ванну, щоб знову відчути затишок та довгоочікуваний комфорт.

Ідеальна ванна сяє блиском та має біле забарвлення, без іржі та облупленої емалі. Якщо ви не задоволені станом своєї ванни, не слід зволікати з реставрацією. Команда фахівців Mobi Group пропонує свої послуги з реставрації ванни недорого.

ВАННИ ДО РЕСТАВРАЦІЇ ТА ПІСЛЯ

Реставрація ванн Броди

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

         Компанія Mobi Group протягом багатьох років надає професійні послуги з реставрації ванн. Наші досвідчені фахівці відреставрують ванну до ідеального стану, повернуть привабливий вигляд та білий колір. Реставрація ванн у Бродах – це якісна послуга, яку надають компетентні співробітники, що завжди готові до роботи. Наших фахівців не лякає іржа, пошкоджена емаль або жовті плями. Навпаки, незалежно від складності проблеми фахівці із задоволенням беруться за її вирішення.

         Реставрація ванн Броди стане найкращим та найшвидшим способом вирішення побутових проблем. Навіть якщо ви орендували квартиру або маєте дачу, реставрація ванни забезпечить бажаний комфорт у будь-яких умовах.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН У БРОДАХ

Реставрація ванн у Бродах – популярна послуга, тому що ванна належить до предметів сантехніки, що постійно перебуває в експлуатації. Якщо ви не плануєте купувати нову сантехніку найближчим часом, є сенс її відреставрувати. Послуга реставрації коштує недорого у порівнянні з придбанням нової сантехніки.

Ми пропонуємо декілька типів реставрації, серед яких наші клієнти можуть обрати той варіант, що найбільш підходить. Бюджетний спосіб – емалювання. Наливна ванна – це повне оновлення поверхні сантехніки. Фахівці наносять на поверхню рідкий акрил Pabrec найвищої якості. Завдяки цьому акрилу вдається отримати білосніжне рівномірне покриття, яке збереже свій привабливий вигляд і радуватиме понад 15 років.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ – АКРИЛОВА ВКЛАДКА

Акрилова вкладка (вкладиш) – сучасний та ефективний спосіб реставрації старої сантехніки, який передбачає встановлення нового сифону. Цей спосіб не є найдешевшим, але дає змогу отримати майже нову ванну зі значно меншими витратами.

Реставрація ванн від Mobi Group – вигідне рішення

Співпраця з нашою компанією проходить у декілька етапів:

  • Чистка сантехніки від забруднення та нальоту з використанням професійних засобів.
  • Обробка поверхні спеціальною кислотою з подальшою її нейтралізацією, що дозволяє позбутися залишків іржі та корозії.
  • Ґрунтування поверхні спеціальним розчином.
  • Вибір типу оновлення ванни, співпраця з замовником.

Наливна ванна – найефективніший спосіб оновлення сантехніки, який рекомендують наші фахівці. Практика показує, що саме цей метод дозволяє надовго оновити сантехніку з максимальною гарантією за вигідною ціною.