Ремкомплект для акрилової ванни

Ремкомплект для акрилової ванни

купити -наш моб. 098-155-15-15 ,або на промі

155 грн — клік, 200 грн — клік

ПРИЗНАЧЕННЯ

Використовується під час повноцінного ремонту надколів та невеликих дірок. Такий комплект дає змогу виконати ремонт самостійно без жодних зусиль. Місця ремонту будуть практично непомітні.

Реставрація ванни своїми руками — більш загальна інформація.

3 ЕТАПИ РЕМОНТНИХ РОБІТ

 • Підготовка поверхні
 • Використання шпаклівки в разі потреби
 • Фарбування акрилом

 

Варіанти ремкомплектів

 

1 — простий (150 грн.);

2 — із поліроллю (200 грн.).

 

ІНСТРУКЦІЯ

з експлуатації ремкомплекту для відколів ванн

 

Високоякісний і простий у використанні ремкомплект для всіх типів ванн — акрилових, сталевих або чавунних. Він так само підійде для душової кабіни або піддону. За допомогою цього набору ви зможете здійснити локальний ремонт відколів та щілин своїми руками в домашніх умовах також на поверхні виробів зі склопластику.

Умови використання

Перед початком роботи варто добре провітрити приміщення та одягти захисні рукавички. У разі потрапляння складу ремкомплекту на шкіру, змийте його теплою водою з милом. Температура повітря й ремонтної мастики має бути + 18 °C + 25 °C. Якщо буде висока вологість або інша температура — склад може погано зчепитися з поверхнею ванни (не повністю полімеризується).

Більше інормації реставрація ванн своїми руками .

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

 1. Знежирити поверхню.
 2. Будь-яку поверхню, яка має відколи, треба зчистити, видалити бруд, рихлості, використовуючи наждачний папір No 400 — 1500.
 3. Якщо на ванні з акрилу чи піддоні є ненаскрізна тріщина, її необхідно поглибити. Поглиблення роблять незначне, зазвичай не більше ніж на 0,5 мм і розширюють на 1–2 мм). У разі, якщо тріщина довга, то її край краще засвердлити тонким буравом для зняття напруження. Це робиться з метою зменшення пошкоджень під час користування ванною. Під час свердління будьте уважні та обережні, щоби не просвердлити цей елемент сантехніки.
 4. Якщо щілина або відкол розташовані в межах зливу, то його необхідно демонтувати.
 5. Ретельно промити водою поверхню та добре просушити.
 6. Знежирити поверхню за допомогою спиртової серветки.
 7. Нанести мастику, яка є дуже зручною в роботі завдяки тиксотропним властивостям.

Склад ремкомплекту

 • 2 баночки з ремонтною мастикою (частина А)
 • 2 пляшки із затверджувачем (частина Б).

Для ремонту пошкодження вистачає однієї баночки (20 мл) ремонтної мастики. Друга — для полірування акрилу після висихання.

 

 1. На початку роботи варто взяти баночку з ремонтною мастикою та обережно додати затверджувач із пляшечки, добре перемішати. Одна баночка мастики (частина А — біла густа паста) дорівнює одній пляшці із затверджувачем (частина Б — світла рідина). Суміш рекомендується замішувати плоскою викруткою протягом 10 хвилин.
 2. Приготовану мастику залиште на 5–10 хв. Щоб отримати більшу в’язкість, можна залишити суміш ще на 15–20 хв. Матеріал готовий до експлуатації. Час роботи не має перевищувати 60 хв із моменту замішування.
 3. За допомогою шпателя чи палички необхідно заповнити всю щілину або відкол. Ремонтна мастика має бути дещо вищою за загальну поверхню.
 4. Поверхня буде готова до шліфування через добу. Для цього треба використовувати наждачний папір у послідовності від Р 4000 — Р 1500. Шліфувальний папір обирають залежно від виду пошкодження. Наждачний папір, що є в комплекті, водостійкий. Для якісного виконання роботи краще проводити мокре шліфування. Зверніть увагу: під час переходу від більшого шліфувального паперу до дрібного, треба ретельно промивати поверхню водою, щоби ліквідувати великі абразивні частинки.
 5. Шліфувати потрібно обдумано та акуратно, не пошкоджуючи ділянку.
 6. Якщо під час шліфування з’ясувалося, що проблему усунуто не в повному обсязі, глибина відколу завелика — накладіть ще один шар. А глянець на поверхні потрібно просто зчистити.

 

Шліфування

 1. Упевніться, що поверхня не має подряпин та інших нерівностей. Вони мають зникнути після обробки поверхні наждачним папером до Р1500.
 2. За допомогою наждачного паперу Р1000-Р1500 доведіть поверхню до максимального глянцю.
 3. Ретельно вимийте та просушіть поверхню. Круговими рухами нанесіть за допомогою тканини полірувальну пасту.
 4. Залишки пасти приберіть вологою губкою.
 5. М’яким мийним засобом або милом ретельно вимийте ванну та насолоджуйтеся якісним результатом. Вітаємо! Ванна готова до експлуатації.

 

 

 

Ремонт акрилових ванн часто потрібен через їхню крихкість. Найпоширеніша проблема акрилових ванн — тріщина на її дні. Для того, щоб зробити реставрацію ванни потрібно придбати набір для ремонту акрилових ванн.
Ремкомплект для відколів і тріщин акрилових ванн зазвичай складається з білої густої рідини і затверджувача до неї.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

 

Всі виробники розраховують какрил для реставрації на стандартну ванну, мінімальна довжина якої 120см.
Але якщо реставрувати потрібно лише тріщину або відкол, тоді з великого набору беруть необхідну кількість акрилу та затверджувача і самостійно готують ремкомплекти.
З однієї банки можна зробити більше сотні ремкомплектів для відколів і тріщин акрилових ванн.

 

Акрил добре і надійно тримається на поверхні ванни. Перед роботою слід переконатися, що причина тріщини не в основі ванни.
Якщо погнувся або проломився каркас ванни, то потрібно підкласти надійне підгрунтя, в якості якого можуть стати цеглини, укладені під дно.

 До ремонту ванни Вам варто підготувати усі необхідні інструменти та саму ванну. Для цього Вам знадобиться: сода, дрібний наждачний папір, побутовой фен, хорошої якості автомобільна шпаклівка зі скловолокном.

Вимийте, почистіть ванну наждачним папером з содою та добре висушіть її. Відкол або тріщина акрилової ванни ретельно шпаклюється автомобільною двухкомпонентною шпаклівкою з скловолокном.
Це не дасть можливість тріщині поширюватися, а місце стане дуже міцним і жорстким.
Відкол або тріщина акрилової ванни ретельно шпаклюється автомобільною двухкомпонентною шпаклівкою з скловолокном.
Це не дасть можливість тріщині поширюватися, а місце стане дуже міцним і жорстким.
Суху і чисту шпаклівку зачищають наждачним папером.

Фінішне покриття наливним акрилом наносять пензликом, шпателем, паличкою або методом наливанням.
Зніміть злив. Під отвір ставите одноразову ємність для збору залишків.
Слідуючи інструкції, змішайте два компонента для реставрації ванн і, починаючи з бортів, заливаєте поверхню готовим матеріалом.
Для повного застигання потрібно дві доби, після чого можна приступати до експлуатації.
Найкраще залити ванну повністю, тоді не буде плям і переходів.

 

Якість наливної акрилової ванни дуже висока, а зовнішній вигляд абсолютно нічим не відрізняється від нової ванни з магазину. Ремкомплект для відколів і тріщин акрилових ванн можна купити або зробити самостійно з повнорозмірної банки для реставрації. Акрил чудово заповнює навіть найменші нерівності поверхні, тому поверхня відреставрованої ванни буде рівна та гладенька.