Реставрація ванн Золочів

Реставрація ванни у Золочеві

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Львову умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Львів

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Золочів

.

Вітаємо мешканців міста Золочів та Львівської області на нашій сторінці, Дрогобич, Стрий, Червоноград, Борислав, Коломия.

Цікавить інформація про ванну? Вам пощастило, адже всю перевірену інформацію щодо відновлення ванн ви знайдете на нашому сайті.

Насамперед важливо обрати організацію, якій ви довірите реставрацію вашої ванни. У засобах масової інформації багато закликів «Ми найкращі». Коли ви спілкуєтесь із різними фірмами, вас переконують у високій якості виконання робіт, що, на жаль, не завжди відповідає дійсності.

Сантехніка — це чи не найважливіший предмет інтер’єру ванної кімнати. Коли всі меблі ванної кімнати зручно розташовані та мають гарний зовнішній вигляд — це гарантія вашого задоволення та релаксу від перебування в приміщенні. Якщо облаштування ванної кімнати для вас некомфортне і, особливо, коли ванна має недоліки у вигляді подряпин або пожовтіння — ви втрачаєте відчуття гармонії. Особливо буде незручно, коли ванну побачать гості. Стан пригніченості завжди неприємний, але не варто засмучуватися надовго, адже ванну завжди реально відновити.

Усі бажають, щоби ванна була без пошкоджень та мала привабливий зовнішній вигляд. У разі, якщо ви нервуєте через її стан та відтінок, сміливо звертайтеся до компанії Mobi Group, яка професійно займається реставрацією ванн. Ви будете в захваті від результату роботи нашої фірми.

Ванни до реставрації та після

Реставрація ванн Золочів

Реставрація ванн навіть у найскладнішому випадку

Наші фахівці мають багаторічну практику в ремонті сантехніки. Реставрація ванн у Золочеві — це професійна робота досвідчених майстрів, які якісно виконають ваше замовлення в найкоротші строки. Спеціалісти Mobi Group відновлять ванну навіть у найскладнішому випадку. Із задоволенням знищать пожовтіння й чорноту, усунуть подряпини та сколи, зроблять її красивою, приємною на дотик, повернуть їй початковий гарний колір, а головне, продовжать життя.

Реставрація ванн у Золочеві — практичний, економічний і зручний вихід із незручної ситуації. Реставрація ванни — це рішення, яке необхідно прийняти один раз і забути про проблеми з ванною надовго.

Реставрація ванн у Золочеві

Реставрація ванн у Золочеві — важливий сервіс для всіх, адже ця сантехніка часто буває у використанні, а відновлення — це значна економія коштів у порівнянні з покупкою нової ванни. Послуги мають недорогу ціну. Наша фірма пропонує замовникам кілька варіантів реставрації ванн. Емалювання — найшвидший і економний метод реставрації. Наливна ванна — найбільш ефективний спосіб відновлення зношеної сантехніки. Спеціалісти нашої фірми використовують у роботі лише якісні матеріали, наприклад, акрил Pabrec. Такий ремонт гарантує повне усунення дефектів, які виникли під час експлуатації, а також тривалий термін служби оновленої ванни.

Реставрація ванни — акриловий вкладиш (вкладка)

Прогрес не стоїть на місці, у тому числі й у сфері відновлення ванн. Найнадійніший спосіб реставрації ванни — акрилова вкладка. Цей варіант оновлення дещо дорожчий, ніж звичайне емалювання через необхідність заміни сифона. У результаті ви отримаєте нову ванну за меншу ціну.

Реставрація ванн від Mobi Group — ряд переваг

Етапи співпраці з компанією:

  • Спеціаліст нашої фірми виконує роботи по очищенню сантехніки, використовуючи власне професійне обладнання.
  • Зачищення старої емалі відбувається за допомогою особливої кислоти з подальшим її усуненням.
  • Наступний етап — нанесення суміші для ґрунтування.
  • Фахівець компанії допомагає підібрати оптимальний вид реставрації ванни.

нашим клієнтам рекомендуємо обрати кращий універсальний метод реставрації ванни — наливна ванна. Нині цей варіант оновлення є найліпшим за співвідношенням ціна-якість. Після такої реставрації вашу ванну неможливо буде відрізнити від нової.