Реставрація ванн Новояворівськ

Реставрація ванни у Новояворівську

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Львову умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Львів

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Новояворівськ

.

/restavratsiya-vanny-vidnovlennya/

Раді вітати вас, шановні мешканці Новояворівська та Львівської області. Ми займаємося реставрацією ванни з гарантією. На нашому сайті ви можете знайти важливу та цікаву інформацію щодо реставрації.

Якщо ви шукаєте кваліфікований сервіс із реставрації ванн, необхідно ретельно зважити всі за і проти. Ви маєте бути впевнені в компанії, яка буде виконувати для вас потрібну послугу. Знаємо, що нині безліч оголошень як на бігбордах, так і в газетах, на асфальті доріг та в Інтернеті. Спілкуючись із представниками подібних компаній не раз привітні менеджери обіцяють потенційним клієнтам якісне виконання робіт, кваліфікованих фахівців та довічну гарантію. Так це насправді чи балачки — визначитися складно.

Затишок та приємна атмосфера у ванній кімнаті — це обов’язкова умова нормального життя. Це своєрідне розслаблення та релаксація після тяжкого робочого дня. Якщо в будинку або у ванній кімнаті щось ламається чи псується, на душі стає некомфортно. Психологи зазначають, що такі ситуації варто вирішувати як можна швидше, адже будь-яка неприємність із ванною пригнічує власника, особливо, коли часто приходять гості. Для формування загального інтер’єру достатньо просто реставрувати ванну. Попри розмір, об’єм чи форму цього елемента сантехніки, фахівці Mobi Group з легкістю реставрують ванну будь-якої складності. Якщо є облуплена емаль, іржа — звертайтеся. Фахівці за кілька годин реставрують ванну без пошкоджень та ремонту самого приміщення. Ваша родина буде вдячна за гладеньку рівну поверхню оновленого елемента сантехніки.

ВАННИ ДО РЕСТАВРАЦІЇ ТА ПІСЛЯ

Реставрація ванн Новояворівськ

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — ЕКОНОМІЯ ТА ПРОСТОТА

Наша компанія давно реставрує ванни та знає всі важливі моменти, що стосуються цього предмета інтер’єру. Тому реставрація ванн у Новояворівську виконується компанією Mobi Group надзвичайно якісно та надійно. Фахівці вправно відновлюють найгірші ванни й роблять їх білосніжними та глянцевими. Вони виглядають краще, ніж нові. Іржа, залишки емалі, множинні відколи чи жовті плями не злякають професійних майстрів із реставрації ванни. Співробітники Mobi Group мають чималий досвід у цій сфері та знають, як із моторошного вигляду цього елемента сантехніки створити гарну білу ванну з приємним зовнішнім блиском. Реставрація ванн Новояворівськ — це непростий процес, який має безліч нюансів та підводних каменів, але майстри мають величезний досвід роботи та готові навіть у найважчому випадку знайти правильне рішення. Реставрація ванни — це дешевше, ніж придбання нової ванни.

Реставрація ванн Новояворівськ

Реставрація ванн у Новояворівську — це перевірена часом робота справжніх професіоналів, які пропонують зовсім недорого послуги з оновлення ванни. Команда спеціалістів Mobi Group пропонує на вибір послуги з реставрації: емалювання ванни, наливна ванна, акриловий вкладиш чи інші види. Хочемо зазначити, що емалювання ванни передбачає собою один із найдешевших способів реставрації. Це робиться тоді, коли терміново потрібно зробити красивий вигляд у ванні. У результаті ви отримаєте рівну глянцеву поверхню. Навіть якщо ванна потріскалася й має іржу, емалювання ванни врятує ситуацію.

Варіант наливної ванни підійде більш заможним користувачам, але наші фахівці рекомендують обирати саме цей метод. Тому що в порівнянні з видом емалювання, реставрація ванни методом «наливу» має більше переваг. Добре тримає тепло, поверхня схожа й навіть краща на заводське покриття, є стійкою до подряпин та мийних засобів різного хімічного складу. Якщо ви почуєте способи «рідкий акрил», «акриловий полімер», «відновлення ванни методом «наливу» — не лякайтеся. Це все метод «наливна ванна». Наша компанія використовує найкращий акрил Pabrec, який славиться довговічністю та кращою якістю.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ — АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ

Надійний спосіб реставрації ванни, де акриловий вкладиш просто вставляється в стару ванну й повторює всі контури. Стійкість покриття такої ванни понад 15 років. Така реставрація створює повну ілюзію сучасної новенької ванни з акрилу.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ — РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ

Яким чином відбувається реставрація ванни?

  • майстер готує поверхню ванни (проводить абразивну обробку, знежирює її);
  • оброблює сантехніку спеціальною кислотою та ліквідує її (із метою якісного відновлення ванни);
  • поверхня ванни покривається спеціальним ґрунтувальним розчином. Використовувати можна вже через 48 годин, але всі деталі краще обговорити з майстром індивідуально.