Реставрація ванн Кременець

Реставрація ванни у Кременці

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Тернополі умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Тернопіль

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Кременець

.

Шановні мешканці міста Кременець та Тернопільської області!

Наша сторінка буде корисною для кожного власника ванни, бо ми розміщуємо тут важливу інформацію щодо реставрації такого виду сантехніки.

Треба уважно підійти до вибору фірми, яка якісно та вчасно виконає ваше замовлення. Нині неважко знайти фахівця з реставрації ванни. У засобах масової інформації багато різноманітних оголошень на тематику оновлення сантехніки. Під час розмови з потенційним виконавцем вас можуть запевнити в проведенні робіт на вищому рівні, але це не завжди відповідає дійсності, Бережани, Чортків.

Кімната, де ви зустрічаєте й закінчуєте день, має відповідати вашим бажанням, мати приємний вигляд. Особлива атмосфера комфорту й розслабленості — запорука сприятливого загального самопочуття. Коли звичний уклад речей порушується — це дратує. Спеціалісти з психології вважають, що постійний стан роздратованості шкодить здоров’ю, тому дуже важливо, щоб удома було комфортно. Коли після важкого трудового дня ви мрієте розслабитися, поніжитися в теплій ванні, а сантехніка має неприємний зовнішній вигляд, пожовтіння, подряпини та сколи — це засмучує і викликає неприємні відчуття.

Отримати задоволення від водних процедур можна лише у випадку, коли сантехніка має бездоганний, свіжий та акуратний вигляд. Якщо вигляд вашої ванни не такий — рекомендуємо звернутися до нашої компанії з реставрації ванн — Mobi Group. Подаруйте зручність та комфорт у власній ванні кожному члену родини.

ВАННИ ДО РЕСТАВРАЦІЇ ТА ПІСЛЯ

Реставрація ванн Кременець

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — ЕКОНОМНО ТА ДОСТУПНО

Наша фірма вже багато років полегшує життя людям, які мають зіпсовані ванни. Якщо ви оберете нашу фірму для оновлення своєї ванни — це буде правильний вибір. Фахівці нашої компанії якісно та вчасно повернуть бажаний вигляд вашій сантехніці, навіть якщо вона дуже стара. Ми завжди досягаємо ідеального однорідного покриття, що дає змогу клієнтам надовго забути про іржу та сколи на ванні. Спеціалісти Mobi Group мають багаторічний досвід із реставрації ванн із різними ступенями зіпсованості й можуть швидко перетворити вашу проблемну сантехніку на ідеально рівну та блискучу нову поверхню. Реставрація ванн Кременець — реальний вихід зі скрутної ситуації. Реставрація ванн є повноцінним замінником нової ванни за невеликі гроші.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН У КРЕМЕНЦІ

Реставрація ванн у Кременці — це доступна реальність. Ми надаємо великий набір послуг та декілька способів реставрації ванн. Якщо у вас невеликий бюджет для оновлення ванни, ми запропонуємо вам недорогий спосіб — це емалювання. Інший варіант реставрації ванн — наливна ванна. Результатом цього варіанта оновлення є ідеальна поверхня сантехніки, яка має вигляд нової. Фахівці Mobi Group використовують у своїй роботі лише найякісніші матеріали. Таким є рідкий акрил Pabrec, який створює стійкий зовнішній шар, перекриваючи водночас усі нерівності та подряпини. З його допомогою ванна буде мати блискучу та рівну поверхню.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ (ВКЛАДКА)

Світ розвивається, не обійшли інновації і сферу реставрацію ванн. Популярний спосіб оновлення — акриловий вкладиш. Він передбачає демонтаж зливу зі старої ванни, нанесення силікону й монтажної піни. Акрилова вкладка вставляється в стару ванну, накриваючи краї повністю. Сьогодні це один із кращих варіантів відновлення. Для тих, у кого ванна вставлена в стіну, цей вид реставрації не підходить.

Mobi Group — реставрація ванн

Спеціаліст фірми виїжджає до будинку замовника і проводить за допомогою абразивного шліфувального круга механічну чистку ванни.

Наступним етапом є покриття співробітником фірми поверхні ванни спеціальною кислотою, яку через деякий час нейтралізує. Метою цієї дії є ліквідація іржі. Якщо знехтувати цим етапом реставрації ванни, бажаного результату не буде.

Потім фахівець наносить спеціальний розчин для ґрунтування на поверхню ванни. У співпраці з клієнтом визначається вид відновлення ванни. Наша компанія рекомендує реставрацію ванн за допомогою методу — наливна ванна. Це найкращий варіант поєднання ціни та якості.