Реставрація ванн Чортків

Реставрація ванни у Чорткові

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Тернополі умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Тернопіль

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Чортків

.

Шановні мешканці міста Чортків та Тернопільської області!

Відтепер послуги з реставрації ванн стали доступні у вашій області. Відвідавши цей сайт, ви зможете дізнатися нову інформацію, яка зацікавить кожного власника ванни Кременець, Бережани.

Звичайно перед вибором виконавця для відновлення ванної треба дуже уважно обирати компанію, яка пропонує такі послуги. Знайти подібного спеціаліста зовсім неважко, адже оголошення трапляються всюди: на дошках оголошень в інтернеті, на автобусних зупинках, у громадському транспорті. Але фахівці далеко не завжди виконують свою роботу якісно. Під час спілкування з менеджером клієнт отримує обіцянку якнайвищої якості виконання, але реальність може виявитися зовсім іншою.

Варто пам’ятати, що ванна кімната — це особливе місце. Саме тут ви починаєте й закінчуєте кожен день. Тому у ванній кімнаті, у ванні має бути комфортно. Психологічний стан людини напряму залежить від налагодженого побуту й затишного інтер’єру. А якщо звичне облаштування псується, це спричиняє дискомфорт. Психологи радять коректувати такі побутові проблеми, адже й без них у житті вистачає стресових ситуацій. А дім — це місце, де хочеться добре розслабитися й набратися сил після тяжкої роботи. Якщо сантехніка не викликає позитивних емоцій, це засмучує й заважає добре проводити звичні гігієнічні процедури.

Отримати насолоду від пінної ванни можна лише тоді, коли на ній немає тріщин, плям бруду, відколів та місць з іржею. Якщо ви мрієте про бездоганну білосніжну ванну, варто задуматися про її відновлення. На допомогу в реставрації ванни прийде компанія Mobi Group. Почніть, нарешті, усією родиною отримувати задоволення від купання з максимальним комфортом.

ВАННИ ДО РЕСТАВРАЦІЇ ТА ПІСЛЯ

Реставрація ванн Чортків

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — ДІЙСНО ДОСТУПНА ПОСЛУГА

Професіонали нашої компанії вже не перший рік дарують позитивні емоції власникам старих ванн. Ми маємо немалий досвід і багато гарних відгуків, тому замовлення реставрації саме в нас стане правильним вибором. Наша компанія зможе повернути ідеальну білизну навіть ванні, виготовленій ще в СРСР. Відновлена ванна буде бездоганною і зможе радувати вашу сім’ю щоранку. Досить терпіти іржу та відбиту емаль! Ми гарантуємо повноцінне, рівне й однорідне покриття. За весь час роботи компанії нашим майстрам вдалося відновити вже декілька тисяч ванн різного ступеня складності, тому вони добре знаємо, як за лічені години зробити зі старої сантехніки ідеальну, блискучу і приємну на дотик поверхню. Реставрація ванн Чортків стане надійним помічником у побуті і справжнім рятівником для багатьох господарів. Відновлення ванни — це досить бюджетна процедура, яка стане чудовою альтернативою новій сантехніці.

Реставрація ванн у Чорткові

Реставрація ванн у Чорткові Тернопільської області є абсолютно реальною. Наша компанія пропонує клієнтам широкий перелік різноманітних послуг, у тому числі ефективні способи відновлення ванн. Для простого оновлення такого виду сантехніки можна провести бюджетне емалювання поверхні. А для отримання бездоганної ванни, котра буде зовсім як нова, кращим варіантом стане наливна ванна. Майстри нашої компанії використовують сучасний рідкий акрил Pabrec, який відрізняється високою якістю й дає змогу створити ідеально гладку поверхню, що викликає бажання зануритися в теплу воду й розслабитися. Акрил Pabrec формує надійний зовнішній шар, надійно заповнюючи навіть мікродефекти.

Реставрація ванни — акриловий вкладиш (вкладка)

Наука постійно іде вперед, тому в кожній сфері з’являються нові розробки. У нас — це акрилова вкладка. Такий вид ремонту є досить популярним, він передбачає видалення з ванної старого зливу, нанесення монтажної піни та силікону. Після цього майстер прикручує новеньку ванну до старої. Вкладиш повністю закриває стареньку ванну. Цей варіант реставрації може стати чудовим вибором, але для власників вбудованих ванн він, на жаль, не підійде.

Відновлення ванн компанією Mobi Group: алгоритм надання послуги

Співробітник компанії відправляється на робоче місце (до замовника) і проводить механічну чистку поверхні ванної. Для цього використовує шліфмашинку з абразивним диском.

Далі майстер наносить на поверхню сантехніки особливу кислоту, а після певного проміжку часу проводить її нейтралізацію. Це допомагає повністю прибрати навіть найменшу іржу. Якщо проігнорувати цей етап і не повністю зняти корозію з поверхні, нове покриття не буде гарним і довговічним.

Після завершення підготовчого етапу ванну покривають професійним розчином — ґрунтовкою. Замовнику необхідно визначитися зі способом реставрації. Чудовим варіантом стане саме наливна ванна. Такий метод відновлення раціонально поєднує високу якість роботи й доступну вартість.