Реставрація ванн Бережани

Реставрація ванни у Бережанах

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Тернополі умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Тернопіль

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Бережани

.

Шановні мешканці міста Бережани та Тернопільської області. Ми раді, що ви потрапили на цей сайт. Напевне, вас цікавить реставрація ванни? На нашій інтернет-платформі ви знайдете більше, ніж просто інформацію. Наш сервіс Mobi Group займається реставрацією не один рік і знає, що порадити і як допомогти охочим здійснити оновлення ванни Кременець, Чортків.

Одразу хочеться сказати, що не варто слухати менеджерів компаній, які будуть рекомендувати кращу якість за низьку ціну й довічну гарантію. Реклами від таких компаній вдосталь скрізь: на ОЛХ, бігбордах, у газетах і навіть на зупинках громадського транспорту. Чи варто їм довіряти — це вже інше питання.

Нині комфорт і затишок відіграють важливу роль у людському житті. Сучасні технології виробництва, інноваційні матеріали дають змогу реставрувати та створити унікальні цікаві рішення з будь-яким елементом кімнати. Певна категорія людей часто купує нове, якщо є на це фінанси. А якщо їх немає, то півжиття родини можуть збирати на новий диван чи ванну. Попри все психологи рекомендують відразу змінювати те, що не подобається в домашньому інтер’єрі чи взагалі в житті. Особливо, якщо це стосується такого елемента сантехніки як ванна. Адже символ гігієнічних процедур, місце, де щоденно зустрічаєш ранок і вечір має бути надзвичайно комфортним. Якщо ванна лякає — це засмучує як власників оселі, так і гостей. Облуплена емаль, іржа, жовті плями — це все викликає негативні емоції. Ванна має бути білосніжною, з гладенькою поверхнею, без жодних плям. Лише в такому випадку вона буде приносити задоволення всім навколо. Якщо ваша ванна плаче й потребує заміни, не засмучуйтеся. Можна звернутися до спеціального сервісу й подарувати своїй родині справжнє свято від водних процедур в оновленій ванні.

ВАННИ ДО РЕСТАВРАЦІЇ ТА ПІСЛЯ

Реставрація ванн Бережани

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — ОСОБЛИВОСТІ СЕРВІСУ

Реставрація ванн у Бережанах давно радує своїх мешканців відмінною якістю. Наші фахівці швидко реставрують ванни, використовуючи акрил Pabrec вищої якості. Не бійтеся звертатися до нас, навіть якщо ваша ванна в дуже запущеному стані. Mobi Group знищить іржу та будь-які плями, перетворивши елемент сантехніки на білосніжну поверхню. Множинні відколи, облуплена емаль не налякає жодного спеціаліста нашої компанії, а навпаки, зацікавить. Ми отримуємо неабияке задоволення від якісного перетворення старої ванни на оновлену. Досить збирати кошти на нову ванну, адже реставрація ванн Бережани — це сучасний та популярний спосіб оновлення покриття з металу. Співпрацюючи з Mobi Group, ідеально рівна поверхня та приємний зовнішній блиск гарантований. Не втрачайте шанс «освіжити» стару ванну надовго, адже це набагато дешевше й безпроблемніше, ніж купувати і встановлювати нову ванну. Реставрація ванни від нашого сервісу — довговічність та економія.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БЕРЕЖАНИ

Реставрація ванн у Бережанах — це недорога послуга від компанії Mobi Group, яка завжди якісно виконує свою роботу. Спеціалісти пропонують клієнтові кілька видів послуг, які можуть надати за невеликі гроші. Один із бюджетних варіантів реставрації — емалювання ванни. Після завершення роботи ванна матиме рівномірну поверхню, буде зносостійкою.

Якщо ви бажаєте повернути повноцінний первинний вигляд виробу, ваш варіант — наливна ванна. Знаючи технологію, майстри наносять на всю поверхню старої ванни рідкий акрил Pabrec. Після висихання ви отримаєте блискучу поверхню, яка ідеально триматиме тепло, буде схожою на заводське покриття й матиме стійкість до абразивів та подряпин.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ — АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ (ВКЛАДКА)

Повернути ванні красу реально, якщо знати про ще один спосіб реставрації — акриловий вкладиш. У процесі роботи відбувається монтаж акрилового вкладиша в основу старої ванни. Акрил чудово блищить, легкий у догляді. Користуватися реставрованою ванною можна буде вже через добу. Водні процедури подарують вам приємні емоції та незабутні враження. Цей вид оновлення стійкий до ударів, хімічних засобів, до бактерій та грибків.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ — РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ

  1. Фахівець компанії Mobi Group знімає старий шар емалі, застосовує для цього абразивний круг.
  2. За допомогою спеціальної кислоти прибирає залишки іржі та інших зайвих елементів типу корозії та ретельно змиває поверхню. Якщо цього не зробити, результат реставрації не задовольнить вас.
  3. Далі ванна покривається ґрунтувальним розчином.

Ми розповіли вам про кілька видів реставрації, але рекомендуємо звернути увагу саме на вид — наливна ванна. Багаторічний досвід роботи вказує на те, що цей вид є оптимальним і подарує кращий відпочинок на довгі роки (15 і більше).

Краща якість, помірна ціна — це Mobi Group.