Реставрація ванн Коломия

Реставрація ванни у Коломиї

Рідким акрилом pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Франківську умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Івано-Франківськ

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки.

Також більше відео у нас на ютубі.

відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Коломия

Шановні мешканці Коломиї. Радо вітаємо вас на нашому сайті. Наша компанія Mobi Group займається реставрацією ванн у Коломиї та Івано-Франківській області. На нашому сайті ви знайдете корисну та важливу інформацію про реставрацію ванн Калуш, Коломия, Бережани.

Не забувайте про те, що вибір фірми, яка виконає якісно свою роботу – непросте завдання. Безліч оголошень, реклами в Інтернеті, на вулиці, у газетах впевнено переконують обрати саме їхню компанію, бо та надає якісні послуги за низькою ціною. Чи так це насправді? Обіцянки – це просто розмови, а от підтвердити слова в справі може не кожен.

Домашній інтер’єр має бути приємний та комфортним. Якщо є те, що пригнічує настрій, псує атмосферу – треба цього позбутися. Так радять як психологи, так і майстри нашого сервісного центру Mobi Group. Ванна є потужним способом розслаблення. Якщо вона сяє білосніжною чистотою, це приносить задоволення. Якщо ж вона лякає облупленою емаллю чи іржею – треба звернутися до професіоналів, які перетворять стару ванну на нову, без капітального ремонту й величезних фінансових витрат.

Ванна обов’язково має бути зоною повноцінного релаксу. Ваша сім’я в оновленій ванні буде купатися з великим задоволенням, а гості подякують за чистоту цього елемента сантехніки.

ВАННИ ДО ТА ПІСЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ

Реставрація ванн Коломия

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН – це просто

Уже не один рік наша компанія виконує послуги з реставрації ванни. Ми вирішуємо будь-які проблеми, що пов’язані з цим предметом інтер’єру. Вважаєте, що у вас найгірший стан цього елемента сантехніки? Це для нас не проблема, адже маємо чималий досвід роботи і зможемо перетворити будь-яку ванну на гарнішу, ніж вона була спочатку. Білосніжний вигляд гарантуємо. Реставрація ванн у Коломиї – це правильне рішення кожного господаря, який бажає повернути гарний вигляд і глянець. Скажемо ні сильній іржі, бруду, залишкам емалі. Є множинні відколи? Фахівців Mobi Group це не злякає! Завдяки реставрації ваша ванна буде гарною, сучасною, глянцевою. Використовуємо лише екологічно чистий і безпечний матеріал для покриття. Якщо немає коштів на нову ванну, не біда! Реставрація ванн Коломия – найкращий та економний варіант без встановлення та ремонту.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В КОЛОМИЇ

Реставрація ванн у Коломиї – це сучасний спосіб оновлення ванн будь-якого розміру, кольору, який гарантує комфорт та простоту. Наші послуги коштують недорого, а клієнти отримують перелік того, що ми можемо зробити з його старою ванною. Фахівці готові запропонувати кожному оптимальний варіант, який відповідатиме фінансам замовника. Один із бюджетних варіантів – емалювання ванни.

Якщо є потреба в повній реставрації ванни, щоби вона була як із магазину, обирайте наливну ванну. Під час роботи фахівці використовують рідкий акрил Pabrec, який рівномірно наноситься на всю поверхню старої ванни. Після проведення нашими фахівцями спеціальної технології ви отримаєте ідеальну гладеньку поверхню, яка приємно здивує вас і потішить.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ – АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ

Акриловий вкладиш або вкладка – це новий спосіб реставрації ванни. Акриловий вкладиш монтується в основу старої ванни – це чудовий спосіб повернути красу старому елементу сантехніки. Він чудово блищить, легко миється, рівна поверхня ванни здивує кожного гостя.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ – РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ

Етапи проведення реставрацій ванни від сервісу Mobi Group:

  • Здійснення механічного очищення поверхні сантехніки. Під час виконання цієї роботи застосовують абразивний круг.
  • Поверхня обробляється спеціальною кислотою, а потім нейтралізується. Кислота, що покриває поверхню, позбавляє стару ванну від іржі, корозії. Якщо не приділити цьому увагу, результат реставрації може засмутити.
  • Після ретельного очищення поверхні сантехніка покривається спеціальним ґрунтовим розчином. Але перед виконанням цієї процедури варто обговорити із замовником спосіб реставрації. 

Є гарний варіант – наливна ванна. Цей метод реставрації ванн передбачає нанесення рідкого акрилового полімеру. У результаті буде рівна глянцева поверхня на довгі роки. Команда фахівців Mobi Group рекомендує саме цей метод реставрації ванн. Наша думка підкріплюється багаторічним досвідом роботи та оптимальним поєднанням ціни та якості. Будемо раді вашим замовленням.