Реставрація ванн Нововолинськ

Реставрація ванни у Нововолинську

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Луцьку умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Луцьк

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Нововолинськ

.

Раді вітати мешканців Нововолинська , Ковеля на нашій сторінці. Наша фірма Mobi Group надає послуги з реставрації ванн у Нововолинську та Волинській області. Якщо ви цікавитесь цим питанням, то ви потрапили за адресою. Наш сайт має багато важливої та цікавої інформації на тематику оновлення сантехніки.

На просторах інтернету та в друкованих ЗМІ багато пропозицій щодо реставрації ванн. Тому треба відповідально поставитися до вибору фірми, з якою забажаєте укласти договір. Адже всі можуть обіцяти бездоганний результат, а в підсумку ви ризикуєте залишитися незадоволеними.

Коли ви маєте бажання поніжитися у ванні, це має викликати у вас відчуття відпочинку та розслабленості. Але буває так, що деякі дрібниці вас засмучують і заважають отримати задоволення від купання у ванні. Такими можуть стати пожовтіння, іржа або тріщини на поверхні ванни. Наша компанія Mobi Group може допомогти вам у розв’язанні цих проблем. Ми маємо можливість зробити вашу ванну ідеальною. Це завжди буде тішити око вам та вашим гостям.

ВАННИ ДО ТА ПІСЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ

Реставрація в Нововолинську

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — це доступно

Наша компанія вже декілька років надає послуги з реставрації ванн. Ефективно виправляємо будь-які недоліки вашої сантехніки. Досвідчені спеціалісти перетворять вашу неідеальну ванну на новий, гладкий, білосніжний предмет інтер’єру. Щоби ви могли отримувати максимальне задоволення від власної ванної кімнати. Фахівці Mobi Group використовують у своїй роботі тільки якісні та безпечні матеріали для обробки поверхонь ванн. Реставрація ванн у Нововолинську — найвигідніший варіант відновлення сантехніки без значних матеріальних витрат.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН У НОВОВОЛИНСЬКУ

Реставрація ванн у Нововолинську — це сучасний спосіб відновлення ванн різних форм, розмірів та кольорів. Спеціалісти нашої компанії готові надати вам повний перелік послуг, які ми надаємо за адекватними цінами. Ми готові проаналізувати стан ванни кожного замовника та порекомендувати оптимальний вид реставрації. Один із найдешевших варіантів оновлення ванни — це емалювання.

Більш ефективний вид відновлення ванн називається «наливна ванна». Завдяки використанню в роботі найефективніших матеріалів, ваша ванна стає ідеально рівною та блискучою. На сьогодні дуже добре себе зарекомендував акрил Pabrec. З його допомогою наші фахівці проведуть реставрацію максимально швидко, якісно та без значних фінансових та часових витрат. Результат роботи з акрилом Pabrec — рівна білосніжна поверхня та довговічність у використанні.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — АКРИЛОВА ВКЛАДКА

Сучасний спосіб реставрації ванн — акрилова вкладка. Вона являє собою спеціально готову вкладку у ванну, яка по розміру щільно прилягає до вашої старої ванни. Має блискучий вигляд, є легкою в догляді.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН

Реставрація ванн має декілька етапів. Спеціалісти компанії Mobi Group першочергово зроблять очищення вашої старої ванни. За допомогою абразивного круга виконується механічне очищення поверхні задля видалення нальоту та іржі. Також важливим етапом є нанесення спеціальної кислоти, яка згодом нейтралізується. Якщо знехтувати цими стадіями, результат оновлення сантехніки може не дати бажаного результату.

Наступним кроком у реставрації ванн є покриття поверхні сантехніки ґрунтовим розчином. І на цьому етапі вже треба визначитися зі способом оновлення ванни.

Наша компанія Mobi Group рекомендує найоптимальніший варіант за ціною та якістю — наливну ванну. Цей спосіб оновлення ванн виконується за допомогою нанесення рідкого акрилового полімеру. Спираючись на багаторічний досвід нашої фірми Mobi Group у сфері реставрації ванн, ми переконані в надійності відновлення ванн цим способом. Результатом буде ідеально гладка та яскраво-біла поверхня вашої ванни, яка буде слугувати вам багато років.

Чекаємо на ваші замовлення!