Реставрація ванн Костопіль

Реставрація ванни у Костопіль

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Рівне умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Рівне

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Костопіль

.

Шановні мешканці міста Костопіль та Рівненської області!

Деколи в побуті виникає питання реставрації ванн. Наш сайт Дубному пропонує цікаву й різноманітну інформацію для вирішення цієї проблеми.

Оголошення з подібними послугами ми бачимо майже щоденно на інтернет-сервісах, бігбордах, рекламних вивісках, листівках на зупинках і в автобусах. Зателефонувавши в будь-яку з таких компаній, вас запевнять у якості та швидкості виконання робіт, пообіцяють довготривалу гарантію та ще багато інших бонусів. Але не завжди виходить так, як в обіцянках. Тому важливо серйозно підійти до питання вибору компанії-виконавця з реставрування ванни.

Настрій людини часто залежить від комфорту й затишку домашнього інтер’єру. Важливою його складовою є ванна. Адже саме з неї починається й завершується день людини. Психологи вважають, що багато речей у нашому побуті впливають на емоційний стан людини, а домашній комфорт допомагає уникнути частини стресових ситуацій, або ж згладити їх, розслабившись після важкого робочого дня. Якісна сантехніка значною мірою може в цьому допомогти.

Якщо вас не влаштовує якість вашої ванни й ви хочете насолоджуватися білосніжною чистотою сантехніки для повноцінного відпочинку не тільки тілом, а й душею — скористайтесь послугами компанії Mobi Group. Після відновлення ванни ви зможете відчути комфорт під час купання.

ПЕРЕВАГИ РЕСТАВРАЦІЇ САНТЕХНІКИ

Реставрація ванн Костопіль

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН — ДЕШЕВО ТА ЯКІСНО

У вас зіпсувалася ванна? Звертайтеся до нашої компанії і приєднуйтесь до числа людей, яких ми зробили щасливішими. Замовивши реставрацію ванни в нас, ви однозначно залишитеся задоволеними. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які повернуть білосніжний глянцевий блиск навіть старим ваннам часів СРСР. Ми надаємо свої послуги по місту Костопіль, а також у межах Рівненської області. Наші майстри подарували нове життя сотням застарілих ванн і зможуть за кілька годин відновити вашу ванну. Залишки старої емалі й іржа залишаться в минулому. Ви зможете милуватися однорідним білосніжним покриттям своєї відновленої сантехніки, а обійдеться все значно дешевше, ніж покупка нової ванни.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН У КОСТОПОЛІ

Реставрація ванн у Костополі — це реальність. Не витрачайтесь на покупку дорогої сантехніки. Реставрація — бюджетна альтернатива покупці нової ванни. Досвідчені співробітники нашої компанії врахують усі ваші побажання і смаки, а сама реставрація можлива багатьма способами. Оберіть емалювання, як один із найбюджетніших варіантів, а наливна ванна матиме вигляд абсолютно нової сантехніки. Для надання поверхні яскравого блиску і приємної гладкості наші спеціалісти використовують тільки якісний рідкий акрил Pabrec, який заповнює всі мікротріщини, а зовнішній шар є стійким до пошкоджень.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ — АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ (ВКЛАДКА)

Інноваційним методом у реставрації ванн є використання акрилової вкладки. Цей спосіб популярний за рахунок своєї простоти та швидкості виконання. Вкладку монтують на стару поверхню, використовуючи монтажну піну й силікон. У результаті виходить нова ванна, яка прикручена на стару. Але такий метод неможливо використати під час ремонту ванн, що вмонтовані в стіну.

Процес реставрації ванни компанією Mobi Group

Після погодження всіх умов, один із наших працівників виїжджає за вказаною замовником адресою. Він очищає стару поверхню сантехніки за допомогою шліфувального круга, після чого наноситься спеціальна кислота. Через деякий час майстер нейтралізує її. Така технологія допомагає максимально ефективно усунути іржу та досягнути якісного результату.

Після ґрунтування поверхні ванни, спеціаліст приступає до основних робіт із реставрації. Вид відновлення вибирає замовник, але ми радимо звернути увагу на наливні ванни. Цей метод є недорогим, а отриманий результат буде якісним і надійним на 15 років і більше.