Реставрація ванн Дубно

Реставрація ванни у Дубно

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Рівному умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Рівне

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки. 098-155-15-15

Також більше відео у нас на ютубі.

Відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Дубно

.

Вітаємо мешканців міста Дубно та Рівненської області, або у Костопелі на нашому офіційному сайті. Наша компанія займається реставрацією такого елемента сантехніки як ванна. Ми підготували для вас корисну інформацію про реставрацію ванн. Усі важливі відомості ви знайдете на цій сторінці.

         Перш ніж замовляти реставрацію ванни, необхідно дуже зважено підійти до вибору компанії, що надаватиме послугу. Знайти компанію, яка погодиться швидко відреставрувати ванну, буде нескладно. Але кожна фірма обіцяє відмінний результат, якого не завжди вдається досягти на практиці.

         Основними елементами інтер’єру будь-якої ванної кімнати є меблі та сантехніка. Від правильного їх вибору та облаштування залежить комфорт мешканців квартири та їх гарний настрій. Кімната не може бути затишною, якщо меблі перешкоджають вільному пересуванню, а на поверхні сантехніки є плями та іржа. Психологи рекомендують якнайшвидше позбавлятися від незручних меблів, старої сантехніки та інших предметів інтер’єру, що псують настрій. Якщо ви не плануєте придбати нову сантехніку найближчим часом, кращим способом вирішення проблеми з мінімальними витратами стане послуга реставрації ванни.

         Кожен бажає мати чисту та блискучу білу ванну, без плям та іржі. Якщо цей вид сантехіки засмучує вас пошкодженою поверхнею, сколами, не слід зволікати. Звертайтеся до компанії Mobi Group за послугами з реставрації ванн. Упевнені, ви залишитеся повністю задоволені результатом.

ВАННИ ДО РЕСТАВРАЦІЇ ТА ПІСЛЯ

Реставрація ванн Дубно

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН НЕЗАЛЕЖНО ВІД СКЛАДНОСТІ

         Компанія Mobi Group – це команда досвідчених фахівців, що мають цінні знання у сфері відновлення поверхні сантехніки. Реставрація ванн у Дубно – це послуга високої якості, яку надають наші працівники з багаторічним досвідом, що завжди готові до роботи. Ми відновимо будь-яку ванну незалежно від її стану. Фахівці сервісу зроблять все можливе, щоб повернути вашій сантехніці блиск та білизну. Ви надовго забудете про те,  що таке іржа, пошкоджена емаль та жовті плями.

         Реставрація ванн Дубно дасть змогу швидко та недорого повернути їй привабливий вигляд. Реставрація ванни – зручна послуга, якою необхідно скористатися не тільки у власному домі або на дачі, але і в орендованій квартирі.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН У ДУБНО

         Ванна належить до предметів сантехніки, що постійно перебувають в експлуатації. Тому важливо, щоб її поверхня була у хорошому стані. Реставрація ванн у Дубно дозволить відновити поверхню майже до стану нової на той випадок, якщо ви не плануєте найближчим часом змінювати сантехніку.

         Послуги з реставрації ванн коштують зовсім недорого. Ми пропонуємо обрати серед кількох способів відновлення поверхні сантехніки той варіант, що підходить саме вам. Бюджетний спосіб реставрації – емалювання поверхні для видалення невеликих косметичних недоліків. Повне оновлення – це наливна ванна. Для цього на поверхню наносять акрил Pabrec, що відрізняється високою якістю та довговічністю. У результаті ви отримаєте білосніжне рівне покриття на 15 років і більше.

АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ – РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ

         Якщо ви бажаєте швидко та надовго відреставрувати сантехніку, треба обрати такий спосіб як акриловий вкладиш або акриловка вкладка. Цей метод потребує встановлення нового сифону, тому не є найдешевшим, але результат вас приємно вразить.

Реставрація ванн від Mobi Group – чому це вигідно

         Співпраця з нашою компанією проходить у декілька етапів:

  • Чистка сантехніки з використанням професійних інструментів.
  • Обробка поверхні спеціальною кислотою з подальшою її нейтралізацією для видалення залишків корозії.
  • Ґрунтування поверхні.
  • Реставрація поверхні ванни обраним методом.

Наші фахівці рекомендують обирати такий метод як наливна ванна. Багаторічна практика показує, що саме цей спосіб є найбільш ефективним та надійним.