Епоксидна смола прозора для об’ємних заливок


Епоксидна смола прозора для об’ємних заливок

 

Вся наша смола є модифікована нами спеціальними присадками для:

1- легкого виходу бульбашок повітря.

2- додаємо спеціальні присадки для підвищення хімстійкості.

3 — Смола для об’ємних заливок — до 7 см.

Фасування смоли:

1- 1 кг(основа + затверджувач)

2- 3 кг (основа +затверджувач)

3- 5 кг(основа +затверджувач)

Країна виробник — Німеччина — колірність смоли — прозора за умовчуванням, при потребі підвищеної хім/мех стійкості — жовта (2)

Епоксидна смола прозора для об'ємних заливок
Прозора епоксидна смола застосування для заливки стільниць і інших об’ємних виробів. 

Затвердіння такої смоли займає від 2 днів до 2 тижнів. Випускається вона у великій тарі. Перед покупкою бажано визначитися з товщиною заливки. 

Повільний процес полімеризації не дозволяє великому обсягу смоли різко набрати температуру і закипіти. Та й бульбашки в такий товщі зазвичай виходять за цей час самі. Епоксидна смола для столу дозволяє створювати досить товсті шари без пошарового способу. Більш швидка епоксидна смоли для заливки без бульбашок підходить також для техніки Pour Paint. Чим товстіший шар при створенні Пур Пеінт — тим краще 3D ефект. Дуже важливо домогтися кришталевої прозорості епоксидної смоли і відсутності бульбашок в товщі — інакше це зіпсує весь ефект. В якості фарби використовуються спиртові чорнило.

Прозора ювелірна епоксидна смола. 

Смола такого типу, як правило, продається в невеликих об’ємах. Терміни затвердіння — до 2 діб. Залежно від часу, який їй знадобиться для того, щоб затвердіти, залежить і максимальна тонкість шару клею, який згодом створюється автором. Якщо епоксидна смола такого типу потрібна для обмеженої кількості прикрас, то обсягу однієї ємності повинно вистачити на кілька років. Смола для створення ювелірних виробів може бути в’язкою, або рідкою. Останній варіант оптимально підходить для заливки складних предметів, де ключовою деталлю є заповнення всіх порожнин. У свою чергу, рідкий склад смоли буде весь час розтікатися, тим самим мінімізуючи вірогідність створення купола. В цьому випадку, автору необхідно буде чекати певний час до того моменту, поки смола стане в’язкою.

 

Епоксидна смола купити у Львові ціна

В цілому, епоксидна смола обширно представлена ​​на ринку. Отже, кожен автор зможе підібрати для себе оптимальний варіант. Знайти і купити її можна на будь-якому будівельному ринку. Однак, потрібно враховувати, що такий вид смоли необхідно підбирати, строго під певну сферу застосування. Для дешевої смоли характерним є різко виражений запах. Крім того, вона сильно жовтіє, в разі потрапляння сонячного проміння. Отже, використовувати бюджетну смолу не вигідно, наприклад, для створення літнього столику.

Спеціалізовані товари повністю прозорі, і практично не видають специфічного запаху. Тобто, автор (робочий) повинен грамотно підійти до вибору смоли, перед покупкою. Адже, саме від матеріалу багато в чому залежить якість підсумкового виробу.

Епоксидна смола для дерева

Епоксидна смола часто використовується в поєднанні з деревом. Завдяки такій взаємодії, можна створювати столи і інші меблі, використовуючи дорогі породи, що володіють маленьким стволом, або красивою текстурою. Також, можна створювати унікальні меблі, альтернативних варіантів яких немає на ринку.

Згодом, можливості застосування епоксидної смоли постійно розширюються завдяки розробці складів з кращими характеристиками. Дерево-натуральний, природний матеріал, який не приносить ніякої шкоди організму.

Часто, в якості матеріалу для своїх робіт. майстри використовують дерево і епоксидну смолу. Вони оптимально підходять для створення гірського пейзажу і нерівностей. Дрібні частинки дерева з легкістю можуть бути поламані для того, щоб створити імітацію піків. Дорогий матеріал кап, в свою чергу, використовується для створення плавних і природних пагорбів. У зв’язку з тим, що дерево має пористу натуру, в зоні використання епоксидної смоли можуть з’явитися пухирі. Якщо автор не задумував подібне застосування для смоли, то таке місце необхідно покривати лаком. Альтернативним варіантом є грунтовка, за допомогою акрилових фарб.

Популярність епоксидної смоли

Зазначений матеріал зараз на слуху, і тому його виробники мають постійний попит на товар. Використання епоксидної смоли актуально, як для великих компаній, так і для вирішення домашніх проблем. І вся справа в тому, що вона володіє просто приголомшливими властивостями і при цьому не вимагає спеціалізованого обладнання в роботі. Наприклад, прозора епоксидна смола створює імітацію скла. З її допомогою, автор може виконати ефект льоду, або води. Завдяки відмінним діелектричним показниками можна отримати прозорий корпус для лампи або будь-якого іншого механізму — подібними властивостями можуть похвалитися не багато компаунди. При нагріванні епоксидна смола розм’якшується, але не плавиться, і це значно розширює сферу її застосування. Перед покупкою смоли необхідно визначитися із завданнями, які необхідно вирішити.

 

Що важливо розуміти при використанні епоксидної смоли

Незважаючи на очевидну простоту використання такої смоли, важливо грамотно підходити до пропорції змішування основи і затверджувача. Які наслідки будуть, якщо людина не підійде до цього питання серйозно? В результаті хімічних реакцій, матимуть місце вакантні атоми водню і кисню. 

Це безпосередньо вплине на твердість підсумкового матеріалу. Отже точні ваги — невід’ємний інструмент в роботі зі смолами. Якщо робота термінова, то збільшення кількості затверджувача не дозволить прискорити реакцію, а скоріше зіпсує створюваний виріб. Реакція затвердіння прозорої епоксидної смоли для заливки — екзотермічна: в процесі полімеризації складу виділяється тепло і швидкість безпосередньо залежить від температури суміші. Чим вище температура — тим швидше затвердіння. Тому підвищення температури всього на 10 градусів прискорить реакцію більш, ніж в 2 рази! Вже після цієї фрази створюється враження, що вихід є. Однак, все далеко не так. Нагрівати смолу можна до 50-60 градусів за Цельсієм. В іншому випадку, вона закипить, видавши купу бульбашок, тим самим деформуючи свій зовнішній вигляд. Для отримання прозорої епоксидної смоли без бульбашок необхідно вибирати спеціалізовані склади, що створені для вирішення конкретних завдань. Виробник ретельно підбирає затверджувач, адже він не служить каталізатором (каталізатори сприяють реакції, але самі не є частиною фінального продукту), а є важливим компонентом, що задає фінальні властивості продукту.