Епоксидна смола застосування

Епоксидна смола застосування

Що таке епоксидна смола прозора для об’ємних заливок

Епоксидна смола — це особливий різновид синтетичних смол. Вона отримується в результаті поєднання органічних сполук з епіхлорогідрину. Застосовують епоксидні смоли як у домашньому господарстві, так у промисловому виробництві. Епоксидна смола продається в рідкому вигляді, тому для того, щоби вона проявила свої властивості, використовувати її потрібно тільки із затверджувачем. Коли змішати смолу із затверджувачем, вона стає нерозчинною і твердою, що робить її стійкою до вологи. Оболонки, які виникають з епоксидної смоли, відводять статичну електрику, є стійкими до більшості хімічних речовин і атмосферних впливів.

Зазвичай, до з’єднання з затверджувачем, епоксидна смола має консистенцію меду або соняшникової олії. Залежно від того, де вона буде використовуватися, епоксидна смола може мати різний колір: прозорий, жовтогарячий або червоний.

Порушення пропорцій в епоксидному складі призводить до цілого ряду неприємних наслідків, таких як зниження міцності, стійкості до нагрівання, води й сильнодійних хімічних речовин. Якщо ви замовите смоли на нашому сайті, ми детально вас проконсультуємо й розкажемо про нюанси в роботі з епоксидною смолою.

Застосування епоксидних смол

Епоксидна смола є багатофункціональною, сфера її застосування практично необмежена. Як засіб для просочення або клей для деталей, епоксидна смола використовується в радіотехніці, радіоелектроніці, авто- і авіапромисловості, корабле- та машинобудуванні, так само як і під час виробництва склопластику в будівництві. Епоксидна смола є основою матеріалів для виготовлення кріпильних болтів ракет і бронежилетів.

Важливим компонентом епоксидна смола стала для виготовлення клею, фарби, шпаклівки, лаків, мастики. Останнім часом є дуже популярні наливні (полімерні) підлоги. Вони стеляться у вітальнях будинків, гаражах, ванних кімнатах, котельнях. Основою таких підлог є також епоксидна смола. Вона має світлі відтінки білого або сірого кольорів. Є ще ювелірна смола на основі епоксидної. Вона застосовується під час виготовлення біжутерії — брошки, кулони, персні, сережки та інші види прикрас.

В епоксидну смолу можна додавати барвники. У комбінації з основним складом вони змінюють колір застиглого полімеру. Важливо бути впевненим, що обраний вами барвник підходить для епоксидної смоли. Не можна брати барвник на водній основі. Ви маєте ризик зіпсувати виріб. Виокремлюють різні наповнювачі, одним із яких є кварцовий пісок. За його допомогою створюють декоративні ефекти і використовують у наливних підлогах. Якщо вам потрібні спеціальні барвники для епоксидної смоли, замовляйте у нас. Якість та надійність гарантуємо. 

Епоксидні покриття для підлоги мають цілий ряд переваг у порівнянні з іншими видами покриттів. Серед них варто виокремити довговічність, міцність, стійкість до механічних пошкоджень. Підлогу з епоксидної смоли роблять в приміщеннях через те, що вона жовтіє під впливом ультрафіолету, і у разі сильного нагрівання може виділяти токсичні речовини. Щоби вберегтися від таких проблем, верхній шар підлоги краще робити з поліуретанової смоли.

Епоксидна смола для стільниць

епоксидна смола для заливок

купити епоксидну смолу

Епоксидна смола широко використовується в столярній справі. Під час виготовлення меблів або дизайнерських елементів, основою якої є деревина, цей полімер створює справжні шедеври — унікальні ландшафтні композиції, імітації водних просторів та інші цікаві оформлення.

Під час виготовлення дерев’яних стільниць, перевагою епоксидних смол є можливість заливати товсті шари. Такі заливки називаються товстошаровими. Розрізняють два види смол залежно від специфіки заливки. Перші — ті, які застигають швидко (полімеризуються), другі — ті, які застигають протягом доби. Довший час застигання смоли призводить до вивільнення бульбашок повітря з матеріалу, поява яких є неминучою у всіх епоксидних смолах. Спеціалісти нашої фірми рекомендують використовувати другий вид, адже підсумковий результат і зовнішній вигляд є важливішим за швидкість застигання полімеру. Цей вид епоксидної смоли ви зможете знайти на нашому сайті.

Малювання епоксидною смолою — Resin Art

fluid art епоксидна смола

смола епоксидна для картин у львові купити

Малювання епоксидною смолою має назву Resin art, яке останнім часом стало досить популярним у світі. У цій сфері застосування епоксидної смоли використовують більш рідкі полімери та тонкошарову заливку. 

Епоксидна смола в Україні

На вітчизяному ринку України є широкий вибір епоксидної смоли різних виробників. Найякіснішими смолами вважаються ті, які вироблені в Німеччині, Франції, Нідерландах та інших країнах Європейського Союзу. Вони відповідно й коштувати будуть дорожче. Більш низькими за якістю є смоли виробників Китаю та Чехії. Більш дешевші матеріали використовуються для технічних цілей, вони частіше жовтіють, хоча й не втрачають своїх фізико-механічних властивостей.