Епоксидна смола купити Львів

Епоксидна смола купити Львів

м.Львів вул. Навроцького 1а,1

098-155-15-15   пн-пт- 10-00/19-00

Епоксидна смола прозора для об’ємних заливок купити у Львові

Також можна купити «швидку» смолу — застивання — 1 день, або для об’ємних заливок -3 дні.

Ми є виробництвом епоксидних товарів у Львові.
Робимо якісну модифіковану смолу з чудовими характеристиками:

  • швидко випускає бульбашки повітря;
  • підвищина плотність шару смоли (впитуваність)
  • підвищена гладь поверхні (краще блистить, простіше полірувати)
  • є хімічно стійкою за допомогою спеціальних присадок (трішки змінює колір) за вимогою.

Смола для об’ємних заливок — до 7 см. , або — до 10 см..

епоксидна смола львів

смола для заливок столів та столешнь

Безкоштовна консультація та тести у Львові!
Як фасуємо смолу у Львові

1- 1 кг (основа + затверджувач)

2- 3 кг (основа + затверджувач)

3- 5 кг (основа + затверджувач)

Виробник — Німеччина.

Колір — прозорий. У разі потреби підвищеної хімічної чи механічної стійкості — жовта.

Прозора епоксидна смола купити Львів потрібна тим, хто виробляє стільниці чи інші об’ємні вироби.

Коли буде затвердіння

Процес затвердіння непростий, і може відбуватися від 2 до 14 днів. Є різні об’єми та товщина заливки, тому перед тим, як здійснити замовлення, не забудьте визначитися з цими критеріями.

Полімеризація проходить повільно, а це означає, що великий обсяг смоли не може швидко набрати температуру й закипіти. За період нагрівання бульбашки в такій товщі виходять самі. Можна не використовувати пошаровий спосіб, адже епоксидна смола для столу дає змогу створювати досить товсті шари. Для техніки Pour Paint підходить більш швидка епоксидна смола для заливки без утворення бульбашок. Під час створення Пур Пеінт буде кращим 3D, якщо робити товстий шар. Щоб отримати бажаний ефект від епоксидної смоли, варто пам’ятати одне важливе правило: треба досягти кришталевої прозорості смоли і відсутності бульбашок у товщі. Фарбу варто обирати на спиртових чорнилах.

Прозора ювелірна епоксидна смола

Зазвичай такий тип смоли продається в невеликих об’ємах. Процес затвердіння відбувається протягом 24 годин. Мінімальна товщина шару клею залежить від часу, який їх знадобиться для затвердіння. Якщо епоксидна смола потрібна для кількох прикрас, то обсягу однієї місткості вистачить на кілька років. Для створення ювелірних виробів використовують як в’язку, так і рідку смолу. Смола рідкої консистенції буде доречною для заливки складних предметів, де необхідно заповнити всі порожнини. Але під час роботи потрібно бути дуже обережним, адже рідка смола буде розтікатися, і купол можна буде не виробити. Якщо так станеться, то автор має почекати, поки смола стане в’язкою.

Епоксидна смола ціна Львів

На вітчизняному ринку епоксидна смола є дуже актуальним товаром. Зазвичай її продають на будь-якому будівельному ринку чи в торговому центрі. Але не кожна людина зможе придбати для себе гідний варіант, бо смолу треба підбирати виключно під певну сферу застосування. Дешева смола має дуже різкий запах, швидко жовтіє, особливо в разі потрапляння сонячних променів. Тому, наприклад, для створення літнього столика бюджетна смола — не кращий варіант. Більш дорогі спеціалізовані товари є повністю прозорі, без яскраво вираженого запаху. Отже, перед тим, як здійснити покупку епоксидної смоли, покупець має грамотно продумати всі деталі, адже від матеріалу залежить 60 % роботи майстра.

Епоксидна смола для дерева

Епоксидну смолу часто застосовують під час роботи з деревом. Створюють столи та інші меблі з дорогої породи, яка має маленький стовбур або гарну текстуру. Поєднання епоксидної смоли і дерева дає змогу робити унікальні меблі, яких ще немає на вітчизняному ринку. Це дуже популярний варіант комбінації, адже дерево є цілком натуральним та зовсім не шкодить людському організму. Із кожним днем можливість застосування епоксидної смоли розширюються завдяки розробці складів із кращими характеристиками.

Популярним стало застосування дерева й епоксидної смоли майстрами, що створюють гірський пейзаж і нерівності. Для відтворення піків використовують дрібні часточки дерева. Матеріал кап необхідний для реалізації ідей у вигляді плавних і природних пагорбів. Варто зазначити, що дерево має пористу натуру. У місцях, де застосовували епоксидну смолу, можуть з’явитися пухирі. Тому не забудьте покрити лаком місце застосування смоли. Альтернатива лаку — ґрунтовка + акрилові фарби.

Актуальність епоксидної смоли

Тема епоксидної смоли є дуже популярною в наш час, а це означає, що виробники мають постійний попит. Цей матеріал використовуються як у домашніх умовах, так і у великих компаніях. А все через те, що вона має дивовижні властивості й не вимагає спеціального обладнання для роботи. До речі, прозора епоксидна смола створює імітацію скла. Використовуючи такий матеріал автор може виконати ефект льоду чи води. Наприклад, прозорий корпус для лампи чи будь-чого можна отримати завдяки відмінним діелектричним показникам. Подібні властивості мають лише деякі компаунди. Сфера використання епоксидної смоли розширюється ще тому, що під час нагрівання вона стає м’якшою, але не плавиться. Перед тим, як зробити замовлення, визначтеся з метою використання смоли.

Ви маєте це знати 

На перший погляд, вам може здатися, що використовувати смолу дуже легко. Але важливо дотримуватися рекомендацій щодо пропорції змішування основи й затверджувача. Якщо зневажливо підійти до процесу роботи, наслідки можуть бути серйозні. У підсумку це вплине на результат створеного матеріалу.

Важливий інструмент у роботі зі смолами — точні ваги. Якщо вам терміново потрібно прискорити реакцію, збільшення кількості затверджувача не допоможе, а ймовірніше за все зіпсує створюваний виріб.

Реакція затвердіння прозорої епоксидної смоли для заливки екзотермічна. Пояснюємо: під час процесу полімеризації складу виділяється тепло, тому швидкість безпосередньо залежить від температури суміші. Чим вище температура — тим швидше затвердіння. Тому підвищення температури всього на 10 градусів прискорить реакцію більш ніж у 2 рази! Уже після цієї фрази створюється враження, що вихід є. Але це лише припущення. Насправді нагрівати смолу можна до 50–60 C. Якщо перевищити, смола закипить, виділить бульбашки та деформує свій зовнішній вигляд.

Щоби досягти ідеальної прозорої епоксидної смоли без бульбашок, треба обирати спеціалізовані склади, що створені для вирішення конкретних завдань. Виробник ретельно підбирає затверджувач, адже він не служить каталізатором (каталізатори сприяють реакції, але самі не є частиною фінального продукту), а є важливим компонентом, що задає фінальні властивості продукту.