Реставрація ванн Роган

Реставрація ванни у Рогатині

Рідким акрилом Pabrec

Більш детально можна прочитати на нашій сторінці по Франківську умови ті самі, доплати за дорогу немає.

Івано-Франківськ

Працюємо з ваннами уже більше 10 років.

Робимо:

Домашні ванни;

Готелі та санаторії.

Можна глянути відео у ютубі як все виглядає та купити у нас:

акрил для реставрації ванни;

ремкомплекти для сколів.

Ремкомплект

Реставрація своїми руками

Купити акрил 

У нас на промі, та глянути наші відгуки.

Також більше відео у нас на ютубі.

відео в ютуб

PRO з поліроллю акрилу -200 грн.

Ремкомлпект для сколів — 200 грн.

З поліролью, вивести можна скол в практично не замітне ушкодження.

Реставрація ванн Рогатин

.

Доброго дня всім мешканцям міста Рогатин та Івано-Франківської області, які відвідали наш сайт!

Якщо ви шукаєте інформацію про ванну — ви прийшли за адресою! На цій сторінці ми поширюємо найцікавішу та корисну інформацію для тих, хто хоче замовити реставрацію ванни.

Кожен, хто цікавився такою послугою, обов’язково мав справу з великою кількістю різних фірм. З екранів смартфонів, сторінок газет і слухавок лунають гарні обіцянки, які далеко не завжди є правдою. Саме тому ми рекомендуємо зважено обирати компанію, передивлятися відгуки та аналізувати пропозиції на ринку.

Ванна кімната — приміщення, де ми звикли розслаблятись або готуватися до важкого робочого дня. Меблі та сантехніка, які в ній знаходяться, є одними з головних чинників сприйняття приміщення. Якщо вони мають візуальні та механічні дефекти, то перестають виконувати свою основну функцію й дарувати комфорт та затишок. Особливий дискомфорт принесе сантехніка з пошкодженнями та іржею тоді, коли гість вашої квартири попросить помити руки у вашій ванній кімнаті. Щоби позбутися почуття дискомфорту та повернути у свою квартиру затишок, не потрібно робити дорогий ремонт. Достатньо оновити основні елементи, особливо це стосується ванни, адже вона центральний предмет у цьому приміщенні!

Кожному з нас хочеться, щоби ванна була білосніжною та сяяла своїм блиском, а не була потрісканою та брудною. Щоби позбутися іржі та полупленої емалі, щоб повернути бездоганний білий колір своїй сантехніці звертайтеся до компанії Mobi Group!

ВАННИ ДО РЕСТАВРАЦІЇ ТА ПІСЛЯ

Реставрація ванн Рогатин

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ІЗ ВИЇЗДОМ ДОДОМУ

Ремонтні роботи пов’язані із сантехнікою — це одне з основних направлень наших майстрів, які дійсно є професіоналами у своїй справі! Реставрація ванн у Рогатині разом із нашими фахівцями — це швидко та професійно. Представники компанії не бояться бруду та іржі, пошкодження емалі та недоліків кольору. Вони з великим захватом беруться за роботу, щоби клієнт був у захваті від результату!

Реставрація ванн Рогатин — це найдешевший спосіб оновити сантехніку в домі чи на дачі з мінімальними витратами. До того ж реставрація ванни може бути корисною навіть на орендованій квартирі, адже частіше за все люди здають житло з жахливим станом сантехніки.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН У РОГАТИНІ

Реставрація ванн у Рогатині є необхідною послугою, яка потрібна кожній родині. Сантехніка щоденно знаходиться в експлуатації, а тому її зовнішній вигляд та запас міцності потрохи згасає. Щоби відродити вашу ванну, не потрібно витрачати величезних грошей, адже наші послуги недорогі й варіативні. Ви самі обираєте спосіб, за яким ми пропонуємо реставрацію. Наприклад, найдешевший і найпростіший варіант — емалювання. Якщо хочете повну реставрацію ванни до первозданного вигляду — вам підійде наливна ванна. У якості робіт можете бути впевнені, адже ми використовуємо високоякісний акрил Рabrec. Завдяки йому на поверхні ванни створюється рівномірний шар, який буде виконувати свої функції та тішити своїм білосніжним виглядом протягом багатьох років.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ — АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ (ВКЛАДКА)

Ще один популярний спосіб реставрації — це акрилова вкладка. Це дуже ефективний варіант, який повністю оновлює ванну, передбачає заміну сифону та коштує дешевше, ніж придбання нової сантехніки.

Реставрація ванн від Mobi Group —

комплексні послуги за низькою ціною

Етапи співпраці з компанією:

1. За допомогою сучасних інструментів наш спеціаліст очищує сантехніку.

2. Ванна обробляється кислотою для прибирання залишків іржі, бруду та нерівностей поверхні. Після процедури кислота нейтралізується.

3. Проводиться ґрунтування ванни спеціальним розчином.

4. На вибір клієнта використовується той чи інший спосіб оновлення сантехніки.

Ми рекомендуємо обирати спосіб реставрації наливна ванна. Він є надійним і вбереже вашу ванну від пошкоджень мінімум на 15 років.