Зливні бачки, Ремонт зливного бачка, Встановлення зливного бачка

Зливні бачки
У вас сталась проблема?
виклик сантехніка Львів — 096 713 90 97
Зливний бачок є скрізь і у кожного, давайте розглянемо, які є види цих бачків.
Зливні бачки поділяються на три групи
1 — Бачки, які вставлюються відносно високо, понад 140 см
2 — Бачки, на середній висоті 30-55см.
3 — Бачки, котрі монтуються на унітаз
На даний момент купити змогу в оснонвому маємо керамічний бачок, та ще не давно років 15-20 тому люди в більшості віддавали перевагу чугунним та пластмасовим бачкам, мінусом в  чуггуного бачка була ржавчина, яка мішала спуску води, а пластмасові ще  не могли гарантувати герметичність.  Керамічний бачок вигравав у них,так як  не ржавіє та гарантує герметичність у місцях підведення води та випуску і на вигляд вони випереджають своїх конкурентів.
Бачок складається з:

  • Спускний механізм
  • перелив
  • корпус
  • кришка
  • поплавковий клапан
  • трубка для випуску води
  • Підведення води до бачка

Боковий та верхній спуск води розрізняе боковий бачок та бачок з верхнім спуском, у одного поплавок збоку в іншого зверху.
Встановлення зливного бачка
Керамічні зливні бачки кріплять біля унітазу чи на ньому, унітаз з бачком з’єднується трубкою, місця з’єднання обробляються герметиком, який має бути стійким до води, і тоді вода буде залишатись на місці. Зливні бачки з низькіим кріпленням прикріпляем  до унітаза пластмасовими болтами, гнучку пластикову трубку підводим до бачка та стояка з холодною водою, і тоді за допомою гайки накидної, чи покроковий ключ та знов ж таки  водостійкий герметик має бути під рукою.
Основні проблеми та усунення. Зливні бачки
Основна проблема, котра трапляється найбльш часто — це проблема зі виходом зі справи поплавкового клапана. Вирішення  просте, його потрібно замінити, купити його не складе проблеми і ціна не велика. При  заміні потрібно перекрити воду, потім демонтуємо поплавковий клапан. Поплавок поміняти не хитра справа, його демонтуємо з гачка (буде не просто, прикласти силу) і на його місце ставимо уже новий. Більше нічого зі зливним бачком у Вас немає статись, а якщо станеться виклик сантехніка.
Встанволення зливного бачка, заміна зливного бачка
Демонтаж бачка доволі простий, потрібно все правильно відкрутити, потім перекрити воду, пілся цього знімаємо (накидним гайковим чи пороковим ключем) гайку, яка так каварно приєдується до поплавкого клапана, далі демонтуємо кріплення  гвинта, та не забуваєм забирати резинову трубку. Бачок повністю відокремлений і його можна забирати та ставити новий, новий поставити Вам уже не складе проблеми.