Прочистка каналізації Львів та виїзд на область

Прочистка каналізації  у Львові та здійскюємо виїзд на область.
Вартість від 150 до 350 грн. (85% випадків)
Засмічення каналізації може спідкати кожного, головне знати, як вийти з цієї ситуації та найменше потратити сил на усунення засмічення. Про незручності, які появлся у Вас ми навіть не будемо наголошувати, тому, якщо власними силами не вдалось усунути засмічення, рекомендую Вам виклик сантехніка для прочистки труб.
Основні причини засмічення каналізації
Проблема не появляється раптово, засмічення каналізації відбувається крок за кроком, відходи, мусок які потрапляють у труби можуть не повністю стекти та зилишилтись у трубі, відносно маленьки части налипають на трубу і потрошки зменшують загальний діаметр труби, а отже і пропускну її здатність, спочатку ви цього навіть не можете замітити на око, та приходе час, коли навіть не особоливо велика «частка» у об’ємі зачепиться за наліт в трубі та перекриє її повністю, і тоді у Вас проблема. Утворилось засмічення каналізації.

Усунення засмічення каналізації, робити самому чи викликати сантехніка?

Найбільшою перешкою для Вас буде — запах, це каналізація, приємних запахів та відходів там не буде, та основна проблема у Вас буде не в цьому, без достатнього доствіду та практики Вам буде важко найти пробку, а з використанням всіляких засобів, Ви можете нашкодити самим трубам, що може призвести до пробоїн, а пробоїни до затоплення сусідів.

Прочистка прочистка труб Львів

Ціни тут уже залежать від того чи це:

  • Квартира, багатоповерховий будинок  150-350 грн.
  • Колектор, приватний будинок  60 грн. метр каналазації

 
виклик сантехніка Львів,котрі працюють у нас мають колосальний досвід по всім видам сантехнічних робіт, тому вони швидко найдуть місце засмічення, та в короткі строки відновлять пропускну здатність засміченої труби, враховуючи наші гуманні ціни, раціонально буде викликати сантехніка по Львову у нас.
Також доволі приємний плюс — ми працюємо 7/7, 18/24, тобно навіть у неділю до Вас приїде сантехнік після виклику та виконає роботу, а ціна всеж та сама. Телефонуйте, ми гарантуємо, що допоможемо Вам та прочистимо каналізацію, також на місці, якщо у Вас будуть ще проблеми наш майстер по сантехніці вирішить їх.
Ціни на пробивання каналізації
Вартість пробивання каналізації від 150 грн-350грн.
Такоє бувають форс мажорні обставини ціни індивідуальні. (60 грн.- 1 м.)
Працюємо зі спеціальною технікою — пробиваємо каналізацію до 30м.
Приємного ВАМ ДНЯ!!!
Також дивіться нові наші послуги:

  • Циклювання паркету;
  • Реставрація ванн;
  • Наливна підлога.