Змішувачі — пристрої

Змішувачі — пристрої, що поєднують в одному корпусі два крани: для холодної і гарячої води. У звичайному змішувачі температура води регулюється окремими головками. Корпус змішувача, на відміну від крана, має два з’єднання, дві шліци головок, але один отвір форсунки. Збільшуючи або зменшуючи подачу гарячої і холодної води, зміною її тиску і температури.
При виборі змішувача важливо-виробниках. Більшість з них зроблено у Львові. Але вони коштують досить дорого, та продається, як правило, в магазинах роздрібної торгівлі. Далі за спаданням якості — Львів. Гірше російських тільки китайські, але вони у нас у продажу рідкісні.
Сферичні клапани (вентилі) замість звичайних озброєнь мають тільки один важіль (джойстик) його регулювання температури і швидкості потоку, тобто один блок поєднує дві функції. Конструкція змішувачів з управлінням рукояткою дозволяє змінювати інтенсивність потоку води без зміни температури. Для кожної з цих операцій, передбачених інсульту в різних напрямках: натиск води регулюється рухом ручки вгору-вниз і її температуру, повертаючи вліво та вправо, з можливістю різною формою струменя.
Переваги дизайн; зручна ручка і простота в обслуговуванні. Така конструкція виключає витоку. Недолік — низька якість водопровідної води; пісок та іржа швидко видалити їх із системи.
Всі тертьові поверхні змішувача з керуючою ручкою з високоміцної кераміки з гладкою контактною поверхнею. Більшість моделей одноважільні змішувачі розраховані на тиск води до 5-6 атмосфер сантехнік. Якщо тиск в Сантехнік Львів трубопроводі вище тиску, необхідного для підключення редуктора.
У деяких моделях важіль кран крани для підключення пральних машин, посудомийних машин, існують конструкції, в яких обидві машини можна підключати одночасно.
Наприклад, змішувач у версії для кухонної раковини і душовою шланг-підключення передбачено. Останні можуть бути як універсальними — з поворотним виливом для умивальника і ванни, так і спеціалізованими — з коротким виливом, в цьому випадку душ може бути фіксованою (на штанзі), тобто без гнучкого шланга.
Кухня крани можуть оснащуватися знімним душем (наприклад, для миття фруктів і овочів). У конструкції змішувача можуть застосовуватися спеціальні насадки і Перехідники для щіток, щітки та ін
Як додатковий сервіс у деяких моделях «економічного кнопка», щоб допомогти розсіяним користувачам заощаджувати воду. Це пристрій автоматично обмежує максимальний потік води, а також її температуру, скорочуючи робочий хід Сантехнік у Львові джойстика. Якщо ви хочете гарячу воду або тиск — більше, ніж зазвичай, ви повинні натиснути кнопку, і потім користуватися ручкою.
Вибрати змішувачі «економічні кнопка» повинна бути ретельно, тому що в деяких моделях ця кнопка настільки «економні», що взагалі перекриває подачу гарячої води.
Сучасний змішувач забезпечує захист від механічних домішок — вбудований фільтр. Але відсутність фільтрації ефективність як основна функція змішувача – змішувати сантехніка послуги. Тому, щоб захистити його, потрібен фільтр тонкого очищення. Якщо у відсутності змішувач вийшов з ладу, потрібно купити картридж, зняти кришку змішувача, видаліть два стопорних гвинти і зняти старий картридж, поставити на його місце новий і зібрати в зворотному порядку.
На аератор засмічений домішками закрутив зовнішнє кільце, сітка знімається і миється в напрямку, протилежному напрямку струменя води.
Змішувачі з корковим перемикачі «Душ-Ванна»
Змішувачі коркового типу, загальні для ванни та басейни (фіг. 14), з’єднаний з вхідним патрубком труби з втулкою і накидною гайкою. При розриві накидну гайку, щоб змінити його на новий або видалені зі старого змішувача. Старі втулки можна замінити на новий тієї ж довжини.
Перед вгвинчуванням втулки на її рану ущільнення різьби, залишивши два вільних різьбою на кінці. Встроившись в рукав, поки він не досягне 2-3 мм від площини торця другий втулки послуги сантехніка. Якщо штуцер змішувача відстань Виклик сантехніка Львів між центрами отворів труб були більше, ніж в боковинах отвору для змішувача, ці 2-3 мм будуть погашені при dovorachivanii рукавом. Накидні гайки повинні затягуватися вільно.
Перемикач коркового типу, що складається з нерухомого та рухомого конуса може пропускати воду, поки в душ і вилив при зазорі між конічними поверхнями стерті. У цьому випадку шліфування пробки до корпусу змішувача пастою ГОІ. Вона буває трьох видів: сирої (чорний), середня (темно-зелена) і тонка (світло-зелений).
Відгвинтивши накидну гайку, зніміть рухомого конуса наносять на поверхню тонкий шар пасти і поставити на місце послуги. Львів потім, натискаючи на ручку в осьовому напрямку, багаторазово повертаючи його вправо і вліво, іноді відключення та повторне підключення шишок. Для перевірки якості притирання конус виймають, протирають його та фіксованого конуса вставки по всій довжині (зображення) прикладається до рухомий конус крейдяної лінії, встановіть його у фіксованій конуса і повернути його кілька разів на ручку сантехніка. Потім конус знімається. Якщо диявол розтирається по всій довжині, потім ми звикли шишок. В іншому випадку, продовжуйте молоти. Якщо поверхня не вимагає додаткової обробки, її густо змащують вазеліном або парафіном Львів.
В деяких випадках, з-за сильного затягування гайка відривається кільце з трубки Він випадає у ванну або умивальник. Тимчасовий шлях усунення сантехніка i пробки.
В результаті стирання гумового кільця від повороту голови, коли ви відкриваєте кран на трубці є витік. Замінити зношені кільця на нові. Якщо неможливо взяти кільця, вирізані з гумової трубки відповідного діаметру Львів. Крім того, можна намотати нитку кільце носити льон або стрічка ФУМ в такій кількості,виклик сантехніка щоб трубка могла введіть носик у відповідний отвір змішувача. Сантехнік у Львові розітре матеріал швидко. Тому краще включіть трубку, носик менше.
Іноді носик зламано пластмасове кільце, без якого під напором води або раптове відкриття пробки головки носика крана вистрибнути з змішувача житла і водою зап’є все навколо послуги. Щоб вирішити проблему мідного дроту зігнутою нове кільце з відповідним діаметром.
Обмежувач латунь використовується для перемикання подачі води в сітку ванною і душем носик. Осад обмежувач вставляється в отвір, призначене для його в конус сантехнік. Щоб зробити це, переверніть молотком виступаючу частину обмежувача Львова . Грунтуючись на останніх поширені і запобігає випадання волосся послу сантехніка. Якщо ви втрачаєте обмежувач латунний дріт може бути виготовлена нова. При клюванні розпрямляється кінець дроту так, щоб він був перпендикулярний поздовжньої осі обмежувача. Жорстка латунний дріт відпалу.