Витік з-під муфти

Витік з-під муфти. При витоку з-під муфти або інший сполучної частини після розбирання і очищення з’єднання різьбу покрийте білилами. Пасмо або стрічку ФУМ намотайте на різьбу по ходу її від початку різьблення до кінця. Початком різьблення вважають першу нитку, на якій буде звернена муфта. Намотку сантехнік виробляє рівно.
При зриві витків на довгій різьбленні згону або на контргайці остання, вільно обертаючись на трубі, що не затягує ущільнювальний матеріал. У цьому випадку гайку чи зганяння замініть; крім того, контргайка може Послуги сантехніка бути замінена муфтою. Для цього на довгому різьбленні згону наріжте додаткову різьблення, на яке наверніть муфту. Додаткова муфта упреться в цілі нитки різьблення і при наявності ущільнювального матеріалу надійно герметизує зазор між муфтами.
Ремонт за допомогою болта послуга. На сталевих трубах в результаті точкової корозії можуть Виклик сантехніка Львів виникати свищі. Для ремонту сантехніки перекривають надходження води на дану ділянку трубопроводу виклик і свищ розширюють за допомогою керна або свердла. Після цього нарізають різьблення за допомогою мітчика й угвинчують болт в підготовлений отвір.
Накладення тимчасового бандажа. Якщо свищ має довгасту форму і описаним способом ремонт неможливий, текти усувають накладенням тимчасового бандажа з гумовими прокладками ущільнювачів (рис. 9, а). Стягуються бандажі болтами (з однієї або двох сторін). Те ж саме можна зробити за допомогою хомутів.
Клейове бандажні з’єднання. Пошкоджені ділянки сантехнік у Львові може усунути шляхом накладення клейового бандажного з’єднання. Основа такого з’єднання — склотканина, просякнута епоксидним клеєм послуги. Клейовий бандаж дозволяє Сантехнік Львів з’єднувати труби стик у стик. Технологія ремонту наступна: ріжуть склотканина на стрічки. Довжина і ширина стрічки залежить від діаметра трубопроводу сантехніка і розміру пошкодження труби виклик сантехніка. У будь-якому випадку довжина стрічки повинна дозволити зробити шість шарів намотування на трубу (стик труб), а ширина стрічки повинна бути більше діаметра труби на 30-40% (наприклад, діаметр труби 20 мм, ширина стрічки 28 мм). Щоб краї склотканини не утворювалися бахрому, кромки розрізів просочують клеєм «БФ-2». Потім просочують стрічку епоксидним клеєм. За допомогою шпателя приготований клей наносять рівним шаром на одну сторону стрічки. При цьому шпатель злегка притискують, щоб клей проникав у склотканина.
Конденсація на трубопроводах. Причин, за якими з’являється конденсація на поверхні труб, є декілька. Найбільш загальна причина наступна: трубопроводи будинкового водопроводу прокладені в землі і мають меншу температуру поверхні, ніж температура в приміщеннях квартири. У результаті різниці температур на поверхні трубопроводу з’являються дрібні краплі води.Сантехнік Львів поява конденсату призводить до скорочення терміну служби труб, тому необхідно вживати заходів для його зменшення.
Для зменшення конденсування труб виробляєте щорічно їх фарбування. Фарбу слід класти тільки на сухі труби і при відключеній холодній воді.
Щоб уникнути появи мокрих плям у рядових або перегородках перекриттів, встановіть обойми, виготовлені з труби на 2-3 діаметра більше, ніж стояк або розводка послуга. Установка гільз дозволить також надалі легко здійснювати зміну труб і розводок.
До збільшення конденсації на трубопроводах холодної води у Львові призводить постійний витік холодної води через унітаз або крани-змішувачі при їх несправності. Постійний витік холодної води підтримує низьку температуру поверхні труб і сприяє появі конденсату. Усуньте витік води в бачках або водорозбірній арматурі.
Конденсація пари на поверхні трубопроводів, арматури і змивних бачків відбувається також через підвищеної Львові вологості в приміщенні послуги. Щоб вологість у приміщенні була нормальною (40-50%), поліпшите вентиляцію, посиливши приплив повітря в приміщення через щілину (висотою 15-20 мм) між підлогою і дверима, або викличте витяжну вентиляцію. Якщо це не допоможе, доведеться покрити труби теплоізоляцією.
Захист труб від корозії Львів. Через постійну конденсації вологи на водопровідних металевих трубах розвивається корозія, що тягне за собою утворення тріщин і, врешті-решт, призводить до виходу водопроводу з ладу.
Найбільш доступний спосіб захисту труб всередині будівлі — це покриття їх розчином казеїнового клею з цементом у співвідношенні 3: 1 Львова. Спочатку труби очищають від іржі. Після того як покриття просохне, його ретельно олифят і покривають олійною фарбою.
Для ванної кімнати є інший надійний спосіб захисту труб холодного водопостачання. Не знімаючи іржі, старої фарби і не накладай грунтовки, на труби наносять шар Карболат товщиною близько 5 мм. Карболат — це паста для забивання щілин в підлогах, стінах і т.д по Львову. Потім його розрівнюють змоченими у воді руками сантехніка, отримуючи досить гладке покриття, через добу воно твердне, після чого його шліфують наждачним шкіркою і забарвлюють. На такому покритті не конденсується волога.