Технологія приготування клею

Технологія приготування клею наступна: епоксидної смоли ЕД-6 — 100 вагових частин, розчинника — 65 або пластифікатора (дибутилфталат) — 20 затверджувача — 35 і наповнювача (цементу) — 200-300 вагових частин. Спочатку нагрівають епоксидну смолу у ванні з водою до 50-60 ° с, потім вводять в смолу розчинник або пластифікатор. При температурі навколишнього повітря нижче +15 ° С сантехнік вводить Виклик сантехніка Львів 200 вагових частин наповнювача, при більш високій температурі — 300 частин наповнювача у Львові.
На якорі клей наноситься на поверхню металевої чаші лопаткою в чотирьох місцях по кутах таким чином, що загальна площа склеювання була не менше 20-25 см2 і товщина — 4.5 мм Туалет встановлюється в розетку каналізаційної труби і щільно до підлоги. У такому положенні унітаз повинен бути абсолютно нерухомий протягом 10-12 годин при температурі не нижче +5 ° С.
Якщо стався витік на стику унітазу з косим випуск і каналізаційні труби, ми повинні спочатку усунути зазор і можливі щілини у Львові. Розрив очищають від старого ущільнення і заповнення його змащену жиром будь джгутики пасма льону, конопель, мішковина ганчір’я за допомогою викрутки або конопатки. Послуги сантехніка зліва вгорі кільце канавку глибиною 8-10 мм, які затемнюють чистого цементу або розчину (1: 1).Виклик сантехніка може використовуватися для укладання глиняному, але шия повинна бути сухою і чистою.
Якщо унітаз кріпиться шурупами тафта, викликати сантехніка потрібно обережно, щоб не розколоти потоку, гвинти у Львові. Якщо це не вдається, необхідно відкрутити гвинти в отвори і вставити дрібні тафта.
Якщо неможливо відкрутити гвинти, ви можете підкласти у зазор між підлогою Сантехнік Львів і кінець припливу розпорку з дерева, пластмаси і ін
В іншому способі між особою і підлогою приплив пройшов ножівкове полотно без рамки і вирізати гвинти. Закрийте клапан і від’єднайте гнучкий та жорсткий вкладиш із зливного бачка. Вийміть унитазный випуск з каналізаційного дзвін, поставити всю конструкцію на стіну тканина. Тафти плоскогубцями вивернути залишки гвинтів. При необхідності, замінити тафта (якщо вона згнила).
Потім відпустіть в туалет очищається від колишнього ущільнення, насухо протерти і промащують пази Сурікова замазкою або густою олійною фарбою виклик сантехніка. Зверху щільно рану пасмами просмоленим або промасленим ущільнення. Ущільнення не довести земельного питання 3-5 мм, знову промазують випуск з ущільненням фарбою або суриковою замазкою Сурікова у Львові.
Щоб замінити гнилі тафта чистити від цементу слот, виконайте тафта. Новий вирізати з дошки (краще дубової), витримуючи Розмір старої тафти. Найбільша отвір у Тафти, джемпер за допомогою стамески. Тафт неодноразово, намітьте і просвердлите отвори для шурупів. Пази заповнені цементом під тафта і тафта занурюється в неї, потім встановлюємо унітаз і всі над ним. Протягом двох днів, у туалет повинна бути надійно захищена від бічних навантажень.
Якщо в туалеті на підлозі плитка досить міцно застряг, він повинен, насамперед, від’єднати вкладиш води в зливні бачки, після закриття клапана. Якщо унітаз з косим питання, потім руйнують ущільнення випуску в каналізаційної труби, ліфт разом з бачка унітазу і поклав його в бік Львова. Місця для повторного приклеювання очищають і знежирюють ацетоном або розчинником, потім діяти, як описано вище (див. фіг. «Установка унітазів»).
Якщо унітаз «вискочив» з бетонної заливки в поглибленні статі, то причина Послуги сантехніка — низька якість розчину. Необхідно видалити старий бетон, приготувати новий (2 частини цементу і 1 частина піску) і знову залити.
Якщо туалет без тафти склеєний, його не можна розібрати та викликати сантехніка. Тому, коли цементу каналізаційних труб перерва з припливами, піднімають частину унітазу і після очищення каналізаційних труб встановлюють новий у Львові. Повторно туалет, топити повинні бути розміщені нижче рівня підлоги. ПАЗ залитий цементом навколо припливів так як перекрити припливи на 15-25 мм. Так, для зміни способу кріплення унітазу може знадобитися жорсткий вкладиш стічні води, сексу і т. д.