Ремонт ванн Львів

Ремонт ванн Львів
Якщо ви аж ніяк неможете відмити вашу стару ванну, і до того ж усі миючі засоби безсильні, значить настав час відреставрувати вашу стару ванну. Реставрація ванни обійдеться вам набагато дешевше, аніж покупка нової, при тому це зекономить як ваш сімейних бюджет, так і ваш час.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Реставрація ванни проводиться у вас дома кваліфікованими майстрами, які мають великий стаж виконання таких робіт. Наші спеціалісти у максимально короткі терміни здійснять реставрацію вашої ванни.
Приведіть свою ванну у первозданний вигляд, та навіть краще. Якісно, швидко та надійно, ми надихнемо вашу ванну новим життям. Технологія за якою ми реставруємо ванни не має обмежень стандартними розмірами та може бути застосованою у всіх випадках.
Займаючись реставрацією ванн ми знаємо, наскільки важлива якість матеріалів які використовуються, адже на поверхні ванни накопичується велика кількість різних мікроорганізмів, включаючи як бактерії, так і їх спори, грибки. Тому реставрація ванни методом »наливна ванна» необхідна як для вашого здоров’я, так і для здоров’я ваших рідних
.
Адже не важко підрахувати у що вам обійдеться заміна вашої старої ванни на нову. Це і виніс старої ванни з квартири, доставка нової, заніс її у квартиру реставрация ванн.
Також це демонтаж плитки та можливі труднощі з комунікаціями водопроводу та каналізації.