Підвісні стелі з гіпсокартону Львів

Досить часто в старих будинках можна зустріти таку проблему, як нерівність стелі. ЇЇ легко можна вирішити, змонтувавши підвісну стелю з гіпсокартону. Багато майстрів створюють однорівневу стелю з гіпсокартону своїми руками, отримуючи при цьому в підсумку чудовий результат у вигляді гарногї стелі, після дотримання всіх правил. Щоб результат відповідав Вашим сподіванням, рекомендуємо скористатися нескладними порадами, наведеними нижче, а також дотримуватися певних технологій в роботі.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Спочатку необхідно виконати відповідні розрахунки. Крім цього, ще один важливий підготовчий етап полягає в розрахунку кількості матеріалів, які будуть потрібні в роботі, і їх подальшій закупівлі, для цього необхідно звернутися в спеціалізовані фірми, що реалізують будівельні матеріали. Оптимальним для монтажу вважається період, коли виконуються оздоблювальні роботи в приміщенні. Приступати до роботи найкраще після того, як стіни будуть вирівняні.

З інструментів потрібні такі найменування:

шпатель;
будівельний ніж;
перфоратор;
шуруповерт;
рулетка;
рівень;
наждачний папір;
водяний рівень.

Важлива умова стосується температури в приміщенні. При необхідності виконати роботи взимку, в приміщенні повинна працювати система опалення. Монтаж слід виконувати перед малярськими роботами. Що потрібно при роботі? Коли планується виконати підвісну стелю з гіпсокартону, необхідно заздалегідь приготувати матеріали та інструменти.

Також попередньо необхідно буде закупити матеріали. Для роботи потрібні:

профіль — стартовий, поздовжній;
саморізи;
дюбеля;
краб, призначений для з’єднання профілів;
шпаклівка.

1 етап: установка профілів по периметру.

Спочатку необхідно нанести лінію, яка проходитиме по периметру приміщення. Для цього слід використовувати водяний рівень. Від цієї лінії необхідно відміряти місце, де планується установка профілю. Найкраще використовувати профіль, який відноситься до типу UD-27. Потім треба нарізати профіль необхідного розміру. В якості допоміжного інструменту можна використовувати болгарку. Після чого профіль потрібно закріпити в позначених місцях. Для цього використовується перфоратор. Прикріплюємо їх з допомогою спеціальних видів дюбелів з широким капелюшком. При установці на бетонній стіні найкраще використовувати дюбель забивний, розміри якого становлять 6 на 40 мм. Кріпити дюбеля слід з відстанню 3,5 см.

2 етап: розмітка стелі і кріплення підвісів.

Тут необхідно розуміти, що лінії повинні бути розташовані паралельно одна до одної. Призначення ліній полягає в монтажі листів гіпсокартону. Важлива умова стосується невеликого зазору, утвореного на стиках. Коли виконується обробка стелі гіпсокартоном, несучі лінії розташовуються в центрі і по краях листа. Далі по розмітці виконується кріплення підвісів. Тут використовуються дюбелі. Після цього профілю CD необхідно вставити в профілю UD, які використовуються в якості стартових. Звернути увагу необхідно на наявність невеликого люфту. До підвісок монтуються направляючі профілю. На цьому етапі використовується лазерний рівень для виконання контролю щодо горизонталі.

3 етап: кріплення поздовжніх профілів.

Тепер можна переходити до прикріплення поздовжніх профілів. За рахунок цього каркас буде жорстким. При виборі відстані, яка буде створюватися між поздовжніми профілями, слід врахувати метод, обраний для установки листів. У разі кріплення поздовжнього, відстань має становити 400 мм, при поперечному — 600 мм. Коли виконується монтаж гіпсокартону на стелю при виконанні цього етапу, використовуються так звані «краби» для кріплення. При необхідності додатково можна використовувати мінвату. Цей матеріал встановлюється між профілями. Використання такого прийому дозволить досягти важливих характеристик, пов’язаних з шумоізоляцією, а також теплоізоляцією. Якщо в цьому немає необхідності, даний етап можна виключити з технології роботи.

4 етап: монтаж гіпсокартону.

Далі можна переходити до безпосереднього монтажу листів гіпсокартону. Спочатку листи обробляються грунтовкою, спеціально призначеною для цих робіт. При установці виконується грунтовка другої сторони аркуша. Щоб далі робити стелю цього типу, необхідно встановлювати листи поперек відносно поздовжніх профілів. Важливо вимога полягає в тому, щоб залишити зазори біля стін. Вони мають бути розміром всього в кілька міліметрів. За рахунок цього конструкція зможе «дихати». При прикріпленні листів спочатку виконуватися монтаж від стіни. Другий лист виконується щодо самого першого поздовжнього профілю. Відстань, яка утворилося між поздовжнім профілем і стіною, закривається. Для цього використовується половина листа. Йдучи до цієї технології, необхідно виконувати роботу на всій стелі. Для закріплення використовуються саморізи по металу. Мінімальний відступ становить 1,5 см, а максимальний має показник в 2 см. Для якісно виконаної роботи, капелюшки від саморізів повинні бути заглиблені в матеріал. Стики повинні мати зазор близько 2,5 мм. Далі вони будуть шпаклюватися.

5 етап: шпаклівка гіпсокартону.

Для цього виконується шпаклювання на всій поверхні. В даному випадку використовується така ж технологія, яка полягає в нанесенні складу і далі після висихання виконанні затирання наждачним папером. Дуже важливо виконувати роботи акуратно. При нанесенні шпаклівки шар повинен бути не дуже великим. Саме тому далі при виконанні затирання слід пам’ятати про акуратність. За рахунок цього можна буде не пошкодити поверхню листів гіпсокартону. На цьому можна вважати основну роботу завершеною.

Після того, як кріплення гіпсокартону до стелі успішно завершується, можна переходити до наступного кроку, який полягає в шпаклюванні. Слід обробити місця, в яких утворені стики. Також складом обробляються ділянки, де використовувалися саморізи. Коли склад висохне, необхідно з використанням наждачного паперу виконати затирку. Далі виконується безпосередня підготовка всієї поверхні стелі до подальшої обробки.

6 етап: обробка.

Далі залишиться виконати обробку. Для цього можна використовувати фарбу, яка наноситься на поверхню. Ще один варіант — це побілка, яка відрізняється незначними матеріальними витратами. Нерідко в якості декоративного оздоблення використовуються шпалери. Існує велика кількість рішень, які можна використовувати при оформленні стелі. Їх вибір залежить від результату, який необхідно отримати в результаті, особливостей інтер’єру приміщення.

Варто звернути свою увагу на деякі корисні поради, які забезпечать Вам хороший результат.

При роботі температура в приміщенні не повинна опускатися нижче +15 градусів;
Після покупки листів гіпсокартону, їх необхідно занести в приміщення і дати їм побути в ньому кілька днів;
Важливі умови — це відсутність вологи, а також відповідний температурний режим;
Коли виконується вирівнювання стелі з використанням гіпсокартону, важливо зберігати матеріал горизонтально;
У профілі саморізи повинні закріплюватися за умови глибини близько 10 мм, що дозволить досягти надійного кріплення;
При використанні саморізів та їхньому кріпленні, важливо, щоб головки кріплення матеріалу не вступали на поверхні листів.

Дуже важливо використовувати матеріали, що входять в конструкцію, найвищої якості. За рахунок цього створена конструкція у вигляді однорівневої стелі з гіпсокартону прослужить тривалий час без утворення дефектів. Дотримання технології поетапно дозволить в результаті отримати якісно виконану роботу. Як правило, виконання кожного з описаних етапів не викликає особливих складнощів. При цьому самостійне виконання монтажу стелі дозволить добре заощадити.