Наливна акрилова ванна

Наливна акрилова ванна — найбільш актуальний спосіб реставрації ванни.
Наливна акрилова ванна у Львові  — найдешевший і найякісніший спосіб реставрації ванни.
Створюється нова акрилова ванн  — поверх вашої старої

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Наша відмінність від конкурентів:

  • НЕМАЄ ЗАПАХУ, 
  • НЕМАЄ ПИЛУ ПІД ЧАС РОБОТИ,
  • НЕМАЄ СЛІДІВ НАНЕСЕННЯ ПІСЛЯ ВИСОХАННЯ ВАННИ,
  • НЕМАЄ ЖОВТИЗНИ З РОКАМИ 

Головне при відновленні ванни визначитись з матеріалом, у нас він найкращий у свому роді PlastАll являється королем серед наливних акрилів. Гарантія  виробника  10 років, а через 15 років тіки через 15 років рекомендується повторно відновити ванну, нова  ванна за 3 години — чудово!
При реставрації потрібно враховувати потреби кожного, і запах під час і після відновлення ванни відіграє важливий фактор, пілся реставрації ванни наливним акрилом Plastall запаху немає зовсім.
Ремонт — не потрібен.  При відновленні ванни демонтовувати ванну не потрібно, нептрібно зривати плиткою та не потрібний ремонт, щоб у вашій ванні знову стало затишно.  Ніякого пилу, запаху, ніяких проблем, майстри прийшли і пішли і залишили після себе нову ванну .)

Наливна ванна у конкуренті та  наша наливна акрилова ванна — Різниця величезна.

У нас акрил, а  у конкурентів вонюча фарба, котру тупо  виливають на ванну — це у них наливна ванна. Реставрація акрилом дорожчий та якісніший спосіб.  Наш акрил є безпечним, сертифікати можна подивитись. АКРИЛ НЕ ВСТУПАЄ В РЕАКЦІЮ НІЗ ЧИМ. Гаряча вода —  напів агресивне середовище, тому при не якісному відновленні  ванни поверхня буде взаємодіяти з гярячою водою і потім з ВАМИ, ми поглинаємо 10% вологи через шкіру, а в чому  купаєтесь ВИ?
Вирішувати Вам, в чому приймати ванну та купати своїх дітей.  В час банальної фінансової вигоди важко дбати про екологію, та ця екологія — це ваше здоров’я.
Реставрація ванн у нас — це безпечно, надійно, та з гарантією.
Ціни подані по силці
(096) 713-90-97  —  Львів та область.

Купити рідкий акрил

Купити акрил можна і у нас — зателефонуйте, або прочитайте ціни на сайті, акрил пластал перетворить вашу ванну на, щось нвое та особливе.  Відмінністю буде, вам потрібно буде самотушки провести реставрацію вании і гарантію ми вам не даємо, та якшо є руки і бажання я думаю у Вас все має вийти як найкраще. Акрил пластал — створений спеціально для наливних акрилових ванн і думаю ви, якщо попробуєте його в роботі то зрозумієте — це просто.