Фарба для басейнів

Фарба для басейнів і баків – це двокомпонентне епоксидне покриття, яке не містить розчинників, призначене для важких умов експлуатації. Вона відрізняється високою хімічною і механічною стійкістю. Завдяки дуже високій стійкості до хлору і погодних умов, фарба ідеально підходить для фарбування басейнів і резервуарів – як внутрішніх, так і зовнішніх. Фарба має гігієнічний сертифікат.

Епоксидну фарбу для басейну можна наносити на такі поверхні:

 • Бетон: необхідно попередньо позбавитись тріщин за 24 години до забарвлення. Вимити брудні поверхні, сполоснути і висушити.
 • Вологий або свіжий бетон (мінімум 2 тижні): нанесіть грунтовку на вологу основу, потім нанесіть два шари фарби.
 • Метал: поверхню слід заґрунтувати одним шаром і знежирити.
 • Дерево і поліестер: основа повинна бути відшліфована (не гладко). Шари слід наносити, як при фарбуванні бетону.
 • Плитка: нанесіть епоксидний адгезивний грунт, потім нанесіть два шари фарби.

Важливо: епоксидна фарба не наноситься на гумові басейни та поверхні, що гнуться.

Інструкція з використання епоксидної фарби для басейнів:

 1. Підготовка поверхні перед нанесенням.

Бетонній поверхні слід надати шорсткість механічним шліфуванням або піскоструминною обробкою. Слід видалити залишки затверджувачів бетону або інші забруднення. Також можна використовувати хімічне очищення кислотою. Основу необхідно ретельно очистити від пилу і належним чином захистити від повторного забруднення.

Для досягнення найкращих результатів сталеву поверхню слід піддати піскоструминному очищенню, а якщо це неможливо, її слід механічно очистити від лакофарбових покриттів та їх відшарувань, знежирити, промити і висушити.

Існуючі полімерні покриття повинні дуже добре прилипати до основи. Якщо є ризик відшарування старих покриттів, пропонуємо їх відшліфувати. Додатково поверхні слід знежирити, очистити і просушити. Це має ключове значення для зчеплення.

Однак слід зазначити, що покриття не може якісно вкрити стики або тріщини. Якщо у басейні є тріщини або вибоїни, то їх слід попередньо залатати скловолокном, а лише потім наносити епоксидну фарбу. Також слід звернути увагу на герметизацію резервуарів від землі, якщо резервуар закопаний в землю. Вода, що потрапляє ззовні, може призвести до розхитування покриття і руйнування бетону.

 • Нанесення.

Спочатку слід нанести відповідну ґрунтовку в залежності від підстави. Фарбу можна наносити за допомогою пензля, валика, а також гідродинамічного приводу. Однак через токсичні пари розчин дозволений для розпилення тільки професіоналами. У разі розпилення продукту використовуйте захисний шолом із захистом органів дихання та подачею повітря.  Рекомендовано наносити 2 шари фарби на попередньо заґрунтовану поверхню. Якісні щітки дозволяють отримати гладку поверхню. У разі нанесення валиком використовуйте валики з коротким ворсом і наносьте повільно. В іншому випадку на поверхні можуть утворитися бульбашки (повітря в плівці фарби). Крім того, сміття від валика, неоднорідність покриття, різна товщина у різних місцях можуть викликати порушення адгезії покриття та появу недоліків на поверхні.

Фарба для басейнів: ціна

Ціни на епоксидні фарби будуть залежати від типу смоли, яка використовується у виробництві. На вартість фарби впливають компоненти, що використовуються у виробництві. Обирайте надійних виробників, адже від властивостей фарби залежить не тільки вигляд басейну, а й ваше здоров’я. В нашому магазині ви можете купити онлайн епоксидну фарбу для басейну від німецького виробника. Продукція пройшла всі необхідні перевірки за протоколом ЕС та гарантує безпечність і довговічність покриття. Найчастіше епоксидні фарби мають місткість 9-15 м² на 10 літрів фарби. Обирайте фасування в залежності від площі басейну. Враховуйте той факт, що наносити фарбу слід у кілька шарів. Якщо басейн новий, то він потребує нанесення трьох шарів.

Ремонт басейна своїми руками

Сучасний вибір якісних лакофарбових покриттів дає можливість проводити ремонт басейнів власними силами. Це значно економить бюджет та не поступається зовнішнім виглядом і довговічністю ремонту від спеціалістів.

Для проведення ремонту своїми руками слід дотримуватись простих інструкцій:

 1. Злити воду з басейну.
 2. Вимити стіни та підлогу, висушити.
 3. Якщо є вибоїни, тріщини, то їх треба зашпаклювати спеціальним розчином. Подальші роботи проводяться лише після повного висихання цих ділянок.
 4. Обробити поверхні ґрунтовкою.
 5. Після висихання ґрунту необхідно знежирити поверхню.
 6. Наносити епоксидну фарбу слід пензликом або шляхом розпилення.
 7. Після нанесення першого шару дайте фарбі добре просохнути. Зверніть увагу, що виробники завжди вказують на упаковці правила застосування розчинів, в тому числі – час висихання.
 8. Нанесіть другий шар фарби і після її висихання закріпіть все третім шаром.

Не використовуйте фарбу при низькій температурі – нижче 5 градусів Цельсія. Не слід проводити вологе прибирання раніше, ніж через 7 діб після фарбування. Саме за цей час епоксидний розчин набуде максимальної міцності.

Епоксидна фарба доволі економна в нанесенні – для 1 м² поверхні знадобиться приблизно 400-1200 грамів розчину. Ви можете замовити різне фасування і кольори на нашому сайті.

Ми робимо добре!