Вибоїни на ванній

Вибоїни на ванній основні проблеми та спобоби їх вирішення.
Проблема з вентиляцією у ванній кімнаті. Ми купили квартиру з існуючим газовим опаленням. Випікати 2 функціональну висить у ванній кімнаті (відкрита камера згорання), у стелі вентиляції, а під вікном дме. І тут у мене є проблема. Згідно з законами фізики, в морозильній камері падає холодне повітря, а як працює піч, у ванній кімнаті дме, як на вокзалі.

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Незважаючи на великий обігрівач, в кімнаті холодно. Таким чином, закрив отвір під вікном, трохи тепліше, але у мене є риса вентиляцію, тобто коли  піч, а двері у ванну замкнена,то через ґрати в стелі, піч вибирає собі для горіння повітря зовні. Я придумав, щось подібне до реставрації ванни і хз, що буде далі.  Будь ласка, Ваша думка.
Піч висить в ніші на стіні, за якою сходи, ліворуч від печі стіна з трубою,  на висоті стелі моєї кімнати, і праворуч від печі, за стіною, є кухня. Я хочу зробити після реставрації ванни так, щоб  повітря, так звані на стіні з пічкою, а дірку під вікном. Повітрозабірник у під’їзді якісь см від підлоги, а виліт у ванній кімнаті, прямо під грубкою, яка висить близько 170 см над підлогою. Чи буде працювати? — Труби і про яке розрізі застосувати? Чи це у відповідності з правилами? А може вибити діру в трубу, і тоді реставрація ванн Львів тягнути повітря з підвалу? А може просто вставити комірку у regipsowej стінку між ванною і кухнею?
Якщо так, то в якому розмірі? Допоможіть, будь ласка, бо меної дочки мерзнуть при купанні.