Стара ванна

Цікаво, а що буде завтра? Якщо ще років десять тому ні хто й не думав відновлювати ванну ніяким іншим способом, окрім як нанесенням повторного шару емалі, то тепер завдяки сучасним технологіям з’явилась можливість протягом паро годин залити її внутрішню поверхню рідким акрилом . Результат перевершує всі очікування — ви отримуєте практично нову ванну, готову яка послужить вам вірою і правдою ще як мінімум років десять. Така технологія, як ремонт (реставрація ванн) рідким акрилом виглядає досить туманно і неоднозначно. Насправді сама технологія реставрації ванни за допомогою рідкого акрилу не є складною.
Більш цікавим з усіх точок зору є сам матеріал, який застосовується для відновлення поверхні ванни — «PlastАll». Матеріал PlastАll для реставрації ванн і відновлення емалевого покриття. Відреставрувати ванну рідким акрилом не представляє особливої ​​праці: досить купити PlastАll, попередньо підготувати ванну до реставрації і наливний акрил можна наносите на поверхню безперервно, шляхом наливання.
Перш ніж приступати до нанесення нового покриття, потрібно ретельно підготувати поверхню ванни.
Стару емаль необхідно ретельно обробити.  Реставрація ванни Львів 

Реставрація ванн Рівне

супер вихід із ситуації. Бруд після видалення старої емалі змивається, потім поверхня обежирюється, сифон знімається і ванна готова до нанесення рідкого акрилу. Чудовим в технології «наливної ванни» є те, що не потрібно закладати глибокі подряпини і відколи — розтікаючись рідкий акрил заповнює всю поверхню ванни до ідеального стану. Остатнім етапом є висихання ванни. Щоб ванна висохла потрібно приблизно дві доби.