Способи реставрації ванни

Спосіб застосування:
Поверхня, призначену для ремонту, повинні бути очищені від іржі і слабо пов’язаного старого підстави, а потім ретельно знежирити і просушити. Бажано також обробити дрібним наждачним папером, намагаючись не подряпати поверхню реставрація ванн .
Видавити з тюбика на пластикову тарілочку 5 грамів емалі — для внутрішнього реставрація ванн чашки.
Відрізати ножем (4мм) кінець аплікатора (компонент B) і нанесеного см ввести 30 крапель (1 грам) затверджувача.
Потім чайною ложкою, ретельно перемішати (не менше 2 хвилин) компонентів композита. (В упаковці знаходиться наклейка плівки поліетиленової. Наклейка служить для отримання рівних країв, а також для захисту не ушкодженої поверхні від забруднення реставрація ванн .)
В наклейці вирізати потрібного розміру отвір, адаптованих до ушкодженої приймання, знімають папір захисту і наклеїти перед нанесенням емалі.
Надлишок нанесеної чайною ложкою композиту зібрати і рівномірно розподілити її так, щоб отримати рівну, плоску поверхню без звисів).
Потрібно пам’ятати, видалення захисної наклейки відразу після часткового висихання см (тобто не пізніше, ніж через 30 хв після нанесення її). А безбарвна плівка поліетиленова використовується для отримання гладкої блискучої поверхні.
Плівку наносять на вкритій реставрація ванн ЛьвівРеставрація ванн Рівне

поверхню (після видалення захисної наклейки) і після тонким розгладити пальцями, залишають до повного затвердіння матеріалу.
На вертикальних поверхнях (щоб товстий шар емалі з нею не потрапляла), необхідно наносити реставрація ванн   шарами, після висихання попереднього, тобто кожні 2 години кожен. Подряпини і тріщини заповнювати наприклад, за допомогою зубочистки. Для отримання гладкою, блискучою поверхні, слід пам’ятати про тонким нанесення остаточною, останній не отверділу см шар прозорої плівки природного каменю, видаливши її тільки через 24 години.
Поліетилен, плівка не схопить асфальтовану см, а після його усунення, ми отримаємо дуже гладку, рівну, однорідну поверхню. Також з поліетиленової чашки, затверділу zaprawkę (приблизно 2 години), легко видалити. Потрібно пам’ятати, що тільки в чистій мисці, можна змішувати має намір компоненти див. Nieutwardzoną який можна змити мокрою ганчіркою. А затверділу (реставрації ванни з матеріалом, а не проблемою поліетиленових продуктів) можна видалити тільки механічним шляхом. Предмети відновлені потрібно використовувати не раніше, ніж через 24 години. Після повного затвердіння ремонтувалася  поверхню-хімічно нейтральна.
Невикористовувані компоненти емалі zaprawowej зберігати в оригінальній упаковці (блістері) щільно закриті, особливо це відноситься до затверджувача. Застосовується в упаковці затверджувача очистити і перед нанесенням пробки обмотати плівкою.