Самотужки зробити наливну ванну

Самотужки зробити наливну ванну  простіше простого, беремо акрил, так купляємо і робимо ванну самі, як це зробити запитаєте ви?
Зачищаємо ванну, обезжирюємо, відмиваемо від всього того, що там збиралсоь роками, шкуримо наждаком з содою, спочатку грубшим зерном потім дрібнішим, пілся хвилин 15 роботи ванна буде готова, перевіряемо як стікае вода, де лишаютсья крапельки води, ванна погано прочищена — там жир, його потрібно позбутись. Все з жиром на ванній покінчено, тепер сушимо ванну, використовуємо промисловий фен, ах скажете немає дома, нічого лишаемо ванну на ніч хай сохне, зранку приступаємо до роботи, замішуємо акрило протягом 15 хвилин, піся чого чекаємо 5 хвилин, обеклююємо ванну, і знову домішуємо акрил на протязу 5 хвилин, до речі реставрація ванн Львів можна замовити в нас і не робити цього всього самому.
Головне коли робите власноруч наливну ванну налити і забути про неї, не ходити у ванну кімнату пілся реставрації, дайте їй висохнути 2 доби і все, буде Вам щастя. Буде у вас новенька та гладенька ванна.