Самостійний ремонт ванн

Ремонт  ванни — це відновлення покриття ванни, суть якого полягає в нанесенні акрилу в рідкому стані. Цей матеріал володіє стійкими властивостями і захищає ванну від ударів.
В чому ж особливість такого зручного і недорогого способу як реставрація ванн? Спочатку майстер очищає поверхню. Після всіх хімічних і механічних процедур ваша ванна абсолютно знежирена і готова до покриття. І кінцевий етап нанесення акрилу на поверхню. Після висихання ви отримуєте гладеньку, блискучу, ніжну на дотик нову ванну.
Сама робота триває приблизно до трьох годин,ванна висихає за 2 доби. Але це того варте. Результат реставрації схоже на справжнісіньке диво.
Наша компанія гарантує вам довгий термін експлуатації ванни, яка підтверджується гарантією.
Отже витративши всього лиш 5 хвилин свого вільного часу на телефонний дзвінок для здійснення замовлення і три години на прийом майстра, ви зможете подарувати своїй ванні другу молодість, яка знову почне виконувати свої прямі функції — комфорт і затишок.
При замовленні наші фахівці проведуть Вам повну консультацію з реставрації і встановлять терміни здійснення вашої мрії. Замовляйте краще у нас реставрація ванн ЛьвівРеставрація ванн Рівне

.
З фінансової точки зору реставрація ванни, звичайно, набагато вигідніше, ніж її заміна. Це ясно будь-кому, хто спробує порівняти мінімальні ціни на нові ванни з нашими послугами. Не забудьте, що крім витрат на покупку ванни, варто врахувати ще вартість її доставки, демонтажу старої ванни, і всіх пов’язаних робіт (укладання нового кахлю, труб та інші витрати).