Новинки акрилових покриттів

Новинки акрилових покриттів у всіх хто звик до комфортного і приємного проведення часу у ванній, рано чи пізно виникає питання?

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

Прийом ванни вже не приносить таке задоволення як раніше, потрібно щось з цим робити, купувати нову або реставрувати стару. Нова ванна це купа нових проблем і витрат. Купівля + демонтаж старої старої ванни + установка нової + перенесення старої + відновлення пошкоджень після всіх цих робіт, сума набігає досить пристойна. І добре якщо після всіх цих проблем не опиниться що нам втюхали китайську підробку, і після першого занурення в ванну ми не відчуваємо комфорту і задоволення від прийому ванни, і провалимося крізь неї на холодну підлогу ванної кімнати. Методом фарбування емаллю теж не дає бажаний результат,він є недовговічний і ненадійний. Ми пропонуємо альтернативні варіанти, надійні і довговічні. Це покриття вашої ванної акрилом. Термін експлуатаціі такої ванни від 12 до 15 років. Величезний плюс таких технологій в тому, що акрил лежить на поверхні вашої ванни, він не прогнеться і не лопне, та й шар акрилу досить пристойний-до 6 мм. на відміну від китайських підробок де шар буває недотягнутим, решта хімія, і не завжди безпечна для здоров’я.
Акрил — ударостійкий матеріал, який має великий опір до стирання. На сьогоднішній день метод використання при реставрації рідкого акрилу для ванн є досить новим. Обов’язково слід брати до уваги, що період повного висихання акрилу становить близько двох днів. У цей час після реставрація ванн Львіва срок експлуатація ванни суворо заборонено. Матеріал є досить еластичним, що дозволяє з його застосуванням виробляти реставрацію абсолютно будь-яких ванн, в тому числі, складних конфігурацій. Наливний акрил ванни дуже добре утримує тепло, тому при дотику до нього ногами завжди будуть виключно приємні відчуття.