Інструкція для наливної ванни

На сьогоднішній день дякуючи технологічному прогресу бажаючим у відновленні своєї ванни ця можливість була надана дякуючи рідкому акрилу. Дякуючи йому у домашніх умовах можна відновити застарілу сантехніку за декілька годин.

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Опісля проведеної процедури готова ванна отрумує вигляд нової, а час її експлуатації збільшується до як мінімум десятка років.
Нижче я вам розкажу як можна відновити власну ванну без сторонньої допомоги.
Процес по відновленню ванни має називу »наливна ванна»
Тепер розберемо цю технологію більш детально. За допомогою цієї технології відбувається відновлення як старих ряданських чугунних ванн, так і акрилових.
1. Суміш змішуємо відповідно до інструкції, суміш являється двохкомпонентною та частину її потрібно перелити в невелику ємність з якої і буде відбуватись так-званий налив акрилу.
2. Наливаємо тоненьку смужку акрилу на бортик, та за допомогою шпателя підсовуємо суміш під край плитки.
3. Дану суміш виливаємо несильною струєю на краєчок бортику, таким чином, аби утворився шар приблизно у 5-6 см, а сама ж суміш стікала до середини ванни.
4. Далі починаємо переміщати потік уздовж бортику, пересуваючись по периметру ванни доти, доки кільце не зімкнеться. Але при цьому непотрібно надовго зупинятись.
5. Після проходження першого кругу потрібно налити акрил на середину ванни. Рухаємось по спіралі покриваючи усю поверхню.
6. Рештки акрилової суміші самі стечуть у зливний отвір.
Також при ремонтах бувають проблеми з електрикою замінити пошкоджений дріт чи просто пропало світло, виклик електрика Львів, Вам буде корисний.