Емалі для ванн

Емаль Ceramics Fix — двокомпонентна емаль із заправко. є підсумком багаторічних досліджень хімічного машинобудування, над ефективним (постійної і невидиму) ремонтом пошкодженої білої емалі і кераміки.

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Як відмінним клеєм і заповнювача порожнин, а також останнім шаром. Емаль для реставрації служить для швидкого налагодження білих, високоглянцевая емальованих поверхонь і кераміки, а також акрилових і пофарбовані, пошкоджені в результаті ударів, подряпин, обробку, а також плям і знебарвлення. Зокрема, в пристроях сантехніки: ванни, реставрація ванн, а також в пральних машинах, холодильниках, газових духовках і лакованої меблів і навіть в екранному елементі.
УВАГА! Реставрація ванн Львів емалі zaprawkowe, насправді є звичайними білими акриловими лаками, не виконують покладених на них очікувань. Занадто м’який і делікатний, щоб вони могли впоратися з тривалої експлуатації у воді, особливо якщо це стосується ванн, душових чи раковини. Не стійкі до подряпин і миючі засоби хімічні миючі засоби. Вже після тимчасового використання, ремонт проявляється не естетичний вигляд, у вигляді реставрації ванн, подряпин, плям.
Застосування спеціальної, стійкої до желтению епоксидної смоли і відповідного затверджувача, що призвело до прориву в області ремонту, керамічних і емальованих поверхонь. Отриманий матеріал про неймовірну силу охоплення (просто  шар, щоб повністю покрити пошкоджену оболонку). Реставрація ванн представлений найбільш оптимальний відтінок білого (в ідеалі близький до емалі і кераміка), » дуже великий » блиск і високі технічні характеристики. Особливо це відноситься до більшої жорсткості, а, отже, і стійкість до стирання, потьмяніння і знебарвлення.
Емаль ванни Ceramics Fix-це найбільш жорсткий з досі відомих пластику і повністю стійкою до впливу агресивних хімічних факторів — як на політику, так і на жирні кислоти, наприклад, агресивні миючі засоби і навіть органічні розчинники. Також є стійким на негативне і позитивне значення температури (від -40 с до +100 С) та ультрафіолетового ВИПРОМІНЮВАННЯ. Важливою перевагою цього продукту є також те, що під час затвердіння не зменшує свого об’єму. Компенсуючи втрати — можливо накладення відразу, відповідно, більш товстого шару (навіть в декількох міліметрової) і скоротити тим самим час ремонту. Ці чудові хімічні властивості висока адгезія до всіх матеріалів (порівнянна з параметрами з клеєм технічним), роблять цей продукт кращим з досі відомих емалі ванни.