Якість наливної підлоги

У нашій країні 3д підлоги з’явилися не так давно , і до нас прийшли з Європи , де подібний елемент декору використовується вже більше п’ятдесяти років.

Сантехнік Львів

електрик Львів

реставрація ванн Івано-Франківськ

Дизайнери інтер’єру щодня винаходять незвичайні варіанти оформлення різних приміщень. У вуличних художників , які зображують на асфальті 3д картини , вони і запозичили техніку тривимірних малюнків. Райський пляж , блакитна лагуна і яскраво- зелені пальми … У дзеркально- прозорій воді радісно плавають дельфіни , а з самих глибин видніються корали. Тепер найсміливіші бажання і мрії можуть втілитися в життя , відтворивши у вашому домі. Ви зможете зануритися в світ мрій , сидячи у власному кріслі.
За своєю суттю декоративні наливні підлоги 3d є багатошаровим покриттям, під передостаннім прозорим шаром якого змонтовано фотозображення. Результатом даної технології стає ідеально рівне безшовне покриття з ефектом 3d. Родзинка наливної підлоги криється в тому, що якщо на зображення подивитися з певного боку, то виникне ілюзія об’ємності зображення. Наливна 3д підлогу зробить ваш інтер’єр воістину неповторним, ексклюзивним і казковим, і милуватися покриттям ви будете довгі роки.
Наливна 3д підлога міцна, стійка до стирання, нетоксичний і, крім того, невимогливий в прибиранні. Наливна 3д підлога — це монолітне покриття без стиків і швів, що володіє противоскользящими властивостями і високу пожежостійкість. Подібна поверхню гігієнічна, наливна підлога вона не притягує пилу, на ній не розмножуються бактерії, вона гарантує високу гідроізоляцію. Крім того, такий художній стать не втрачає під впливом ультрафіолетових променів своєї яскравості.
Безперечним плюсом покладеного наливної 3d підлоги в квартирі вважається те, що в результаті можна отримати бездоганну поверхню і урізноманітнити інтер’єр. Наливна підлога 3д — це відмінне рішення для таких приміщень, в яких з різних причин неможливо укласти традиційні покриття — лінолеум, плитку, ламінат.