Декоративна підлога

Декоративна підлога — це є один із різновидів наливної підлоги. Зовнішній вигляд такої підлоги надзвичайно красивий, також відрізняється від звичайної підлоги маючи високу довговічність 40-45 років служби, також мають стійкість до ударів і вологостійкість, відсутність швів дозволяють вам досить легко прибрати таку підлогу без всяких зусиль. На сьогодні існують два види наливних підлог: рідкий лінолеум і наливні підлоги з 3D ефектом.
Рідкий лінолеум — це наливне покриття, що складається з полімеру, з включенням до складу поліуретанових або епоксидних смол. Часто поняття рідкого лінолеуму плутають з іншими видами підлогових покриттів, що є поширеною помилкою. На вигляд рідкий лінолеум виглядає і справді як звичайний лінолеум, але коли ви доторкнетесь до нього ви відчуєте ніби, що він ніби чимось нагадує плитку яка є цілком суцільною і без швів. Наливний лінолеум має безліч кольорів на ваш смак і вашу фантазію. Товщина може становити від 1 до 7 міліметрів.
Наливні підлоги з 3D ефектом це — найбільш креативне підлогове покриття ним користуються всі відомі архітектори дизайнери всього світу. Із самої назви ви можете зрозуміти, наливні 3D підлога наштовуються допомогою наливання полімерного складу на поверхню. Саме покриття є досить зручним у прибиранні, також має еластичність і стійкість до хімічних засобів. Важливим є те що при створенні інтер’єру допомогою наливної підлоги з 3д ефектом є оптимальне співвідношення параметрів гри світла і тіні.
Яку б наливну підлогу ви не вибрали ми зробимо вам якісно і зручно.
Встановлення декоративної підлоги являється оригінальним вирішенням задачі поставленої на надання вашій домівці сучасного вигляду. Дані підлоги уже потісняють усіх своїх головних конкурентів таких як плитка паркет та ламінат, адже являються оригінальними та простими у догляді.
Декоративна підлога має ряд переваг над відомими своїми конкурентами, по-перше декоративна підлога являє собою високу естетичну цінність, адже візуально вас переносить туди, де є бажання але немає можливості, чи переносить вас у приємне місце. Також перевагою декоративних підлог являється високих рівень стійкості даних підлог, загалом він залежить від того наскільки якісний шар підлоги та його товщина вцілому.
Даний тип підлоги також являється абсолюдно безпечними та ненаносять шкоди людському здоров’ю, адже немають у своєм складі токсичних речовин. Декоративні підлоги абсолютно легко використовувати в побуті, оскільки вони являються стійкими до механічних пошкоджень та легко миються.
Декоративні підлоги являються ідеальним варіантом для креативних людей та задовільнять будь-які забаганки замовника.