Вибір покриття для підлоги

На сьогоднішній день при виборі покриття для підлоги можна зупинитись як на буденних варіантах покриття підлоги, так і на абсолютно нових та вражаючих за своєю технологією та ефектом опісля встановлення. Говорячи про других варіант ми маємо наувазі облаштування у вашій оселі 3д підлоги.
Цей спосіб покриття уже завоював мільйони сердець та став доволі популярним серед своїх традиційних конкрентів, таких як паркет та плитка. Наливна 3D підлога це витвір мистецтва у виді будь-яких візерунків, які тільки може побажати замовник. Встановлення наливної 3д підлоги у вашому домі — це ідеальний варіант щоб підкреслити ваш витончений смак, та виділити ваш престижний статус.
Наливні 3д підлоги являються ідеальним варіантом для створення неповнорного інтер’єру у вашій домівці. Вони являються стійкими до механічних пошкоджень, мають довгий термін експлуатації, являються вологостійкими та екологічними.
Завдяки 3д підлозі ви можете оформити і дитячу кімнату, де вашим дітям завжди буде цікаво та приємно розважатись, потрібно лише вдало вибрати малюнок та звернутись до нас. Наливні 3д підлоги виглядають ефектно та дуже незвично.
При роботі з підлогами також часто потрібно буде робити щось із електрикою, тому ви також можете здійснити виклик електрика Львів.
Раніше таке покриття можна було побачити лише в інтер’єрах готелів та ресторанів, але нарешті цей виріб став можливим для усіх креативних та неординарних людей, які хочуть мати у своїй домівці таку вишукану ізюминку у вигляді 3д підлоги.