Свіжий погляд на підлогу

Одним із свіжих витворів дизайну підлогового покриття являються 3D підлоги, які милують око не тільки власників приміщення ,але і гостей та відвідувачів.

Сантехнік Львів

електрик Львів

реставрація ванн Івано-Франківськ

Таке покриття може підібрати собі будь-хто,адже налічується достатньо зображень ,щоб обрати на будь-який смак зміг кожен.Така новинка вимагає достатнього вкладення коштів,але таке покриття прослужить біля 40 років. Получається унікальне покриття ,за яким легко доглядати , наливна підлога не містить швів і щілин.
Можна сидячи на дивані насолоджуватись хвилями моря чи рибками у воді,яке міститься на зображенні, що поглиблює ніби в реальність. Якщо у вас свій бізнес, таке покриття дозволить відрізнятись креативністю і оригінальністю від конкурентів і буде візиткою для клієнтів , а така краса у будь-якій квартирі здивує кожного гостя. Раніше замовлення надходили переважно від власників ресторанів, готелів, елітних магазинів,зараз біля 90 % замовлень — від власників квартир чи житлових будинків. Виконувати таку роботу повинні тільки професіонали. Клієнтам надається гарантія на безплатний ремонт підлоги в разі виявлення будь-яких дефектів. Забудьте про всі скучні орнаменти ,типові форми, 3D підлога порушуйте стереотипи — будьте унікальними. Втілюйте своі фантазіі у підлогу мріі ,яка буде під вашими ногами. Не забувайте ,що така підлога робиться на багато років,тому обирати дизайн такоі підлоги потрібно ретельно.