З'єднання пластикових труб

Перш ніж приступити до монтажу, уважно прочитайте тяжіння. Це допоможе вам добитися якісного виходу, уникаючи помилок, які призводять до втрати часу і грошей.

Сантехнік Львів

електрик Львів

реставрація ванн Івано-Франківськ

Виникають іноді претензії до якості з’єднань практично завжди пов’язані з недбалістю, неправильним поводженням під час установки, так як всі операції важливі пунктуальність, увагу до чистоти і догляду. Дотримання таких правил гарантує надійне з’єднання.
Всі операції по підготовці і монтажу труб проводити при температурі не нижче 10 С. не допускати зберігання труб під прямими сонячними променями. Використовуйте тільки призначені для труб і фітингів Vestol інструмент.

Підготовка труб

Труба випуску з бухти і випрямити. Особлива увага приділяється вирівнювання труб 16-20, 20-25, так як вони більш жорсткі і мають тенденцію повернутися в колишню форму. В місці різання і складання в комплекті з’єднувач труба повинна бути прямою. В попередньому визначенні довжини труби потрібно робити, щоб надалі обрізка припуски не всі прямі. Не вирізати шматки довжиною не менше 10 мм, тому що їй не уникнути деформації кінця труби. Труба відрізають спеціальними ножицями храповий механізм або роликовий різак. Такі ріжучі інструменти захисту від яка дробить і ріжучого задирки на місці. Леза ножиць повинні бути розташовані перпендикулярно до осі труби відрізати. Ножиці дозволяють різати труби з діаметром до 40 мм. Використання довгих безперервних відрізків труби не вимагає точної підгонки лінійних розмірів, що значно спрощує монтаж проводки повороти і уникаючи перешкод. Для більш раціонального витрачання труби не рекомендується (якщо це можливо) зробити збиральних площ системи. Як показано найкраще відпочити в пробку на затоку з одного місця в інше з’єднання. Це дозволить уникнути непотрібних лом або обрізки сторона буде мінімальним.

Гнучкі труби,

Труби 12-16, 16-20, 20-25 досить легко зігнути вручну з мінімальними радіусами вигину. Мінімальний радіус вигину становить 5 зовнішніх діаметра труби. При спробі зігнути з малим радіусом, алюмінієвий шар труби деформується (розтягується), що знижує міцнісні характеристики трубопроводу в цілому. Щоб запобігти застрягання, складок у місці згину рекомендується використовувати внутрішні або зовнішні весна. Після додавання сегмента труби відповідної форми внутрішній алюмінієвий шар забезпечує така форма збереження протягом усього терміну служби труби. Для труб діаметром понад 25 мм рекомендується.
Обробка торця труб
При використанні з’єднувача типу Vestol до 25 мм необхідно використовувати — калібратор. Перше сканування Внутрішній діаметр труби. Для цього бокової розгортки вставляється в трубу. Обертання за годинниковою стрілкою посібник вирізати Внутрішній діаметр. Глибина калібрування не менше 3 див. Після зняття труби розширювачі, видалити внутрішні фаски на кінці труби.
Для цього вставити скан зворотному боці пробки і без особливих зусиль призвести 1 — 2 оберти за годинниковою стрілкою. Не намагайтеся зняти з кромки алюмінієвого шару. Обмежена глибина фаски товстий поліетилен внутрішнього шару. Труби сканування виготовляється трьох розмірів:сантехнік львів і призначені для калібрування внутрішнього діаметра і фаски на кінці.
Монтаж з’єднувача Vestol
Гайка з’єднувача надіти на трубу. На відстані близько 10 мм (глибину посадки труби в муфту) від кінця труби, щоб зробити відмітку маркером. Вставте роз’єм рукавом всю дорогу (до мітки). Кущі вставити без перекосів, в іншому випадку це може привести до пошкодження ущільнювальних кілець задихатися роз’єм. При монтажі з’єднувачів 20, 25 мм допускається використовувати гумові молотки або молотків.Нє агрегат роз’єму допускається з використанням мастильних матеріалів на органічній основі (масла, мило і так далі. П.). В цілях спрощення посадки втулки можна використовувати воду.
Підготовлені док-коннектор труби до елементу системи (соска, дитячий майданчик, трійник тощо). Для цього вставити в роз’єм втулки у відповідь елемент без спотворень. роз’єм гайку на різьбу елемента. Остаточний обтиск робиться за допомогою двох гайкових ключів відповідного розміру. Підключення може бути визначена візуально, від’єднавши гайку — конус втулки повинен бути трубки, рукава не обертається на трубі. Не надмірно затиснути з’єднання — це буде затискати і пошкодження зовнішнього шару труби. підключення до елементом системи реконструкції та візуального огляду необмежену кількість разів.
Не допускається Стикування з’єднувача Vestol з зупинки і терморегулюючого арматури, опалювальних приладів, пристроїв та обладнання без переходу елементів системи Vestol.
Дотримання цих правил забезпечують надійну і довгострокову станкові роботи вашої системи.
Пристрій роз’єм
Vestol особливість в тому, що один з двох його складових частин «намертво» і залишається на кінці труби. Втулка використана повторно. Всередині конуса гайка Vestol, обжати втулку на трубі. задихатися пробки в місці, де ущільнювальні кільця з гуми високою термічною стабільністю.
Прохід через стелю
Захисних пластикових гофрованих труб повинні застосовуватися в місцях проходу труб ПЕКС-АЛ-ПЕКС крізь стіни, перегородки і стелі.
Захищає від механічного пошкодження зовнішнього шару труби в контакті з твердою фракцій будівельних конструкцій при теплових або механічних рухів. Коли ZAMONOLICHUVANNYA труб до стіни або підлогу використання захисної гофрованої труби повинна тільки зона переходу з бетону на відкриту ділянку — на довжині 20-30 див.
Закінчення установки
Після завершення установки, проведення промивання й гідравлічне випробування систем. Місцями потік, якщо вони будуть, повинні бути задані точно. Якщо тест показує витік в трубі-штуцер підключення, вам буде потрібно повторна установка з’єднання свинцю (сильніше закручування гайок не допоможе). Для цього відрізок труби з компресійним рукавом рознімання і вставити новий, зазначений вище. Vestol гайку можна використовувати повторно, з двох сторін покритий спеціальним клеєм, і двох шарів — зовнішнього та внутрішнього — на поперечно зшитого поліетилену високої щільності. Зшивання поліетилену труби екструдера вихід у високотемпературній ванні робить поліетилену здатні працювати більше 50 років при температурі реставрація ванн
і витримати короткочасне підвищення температури до + 110С носія без зниження технологічних властивостей і терміну служби трубиОбтискні фітинги обтискні кільця забезпечує надійне і швидке приєднання труб до раніше встановлених клітинній системі за допомогою гайкового ключа. Поєднуючи в одній приватній деталі та роз’єми куточка (трійника) дозволяє значно знизити вартість кінцевої системи. Повторне використання цього типу сторона вимагає мінімальних витрат. Вона необхідна тільки заміна спеціальних гумових кілець і, можливо, різка латуні кільця.
Для промивання можна використовувати прес з’єднання. Професійна потужність і більш економічний гідравлічний інструмент гарантує якісне з’єднання труб.
Кращий вибір фасонних виробів залежно від їх конкретних завдань надані в широкому асортименті. По виробництву латунних фітингів, а також хром. Високоякісні матеріали, використовувані у виробництві трубопровідної арматури гарантують довгий термін служби системи.
Порядок установки. Розмотайте трубу і області затоки спеціальними ножицями відрізати необхідну довжину. Вигин труби — це легко зробити вручну. Для невеликих радіусів вигину використовувати джерела, які дозволять цю операцію безпечно для труби. Крім того, економлячи значна кількість квадратів.