Догляд за підлогою наливною

Наливна 3D підлога — новинка украінського ринку ,яка все більше і більше завойовує широку популярність серед населення. Сьогодні такі ексклюзивні наливні підлоги встановлюють як і в офісних приміщеннях, так і в житлових будинках.
Тим самим підкреслює не тільки хороший смак , а і солідний статус власників такого приміщення. За допомогою 3D підлоги можна створити зображення на поверхні за допомогою нанесення картинки під прозорим шаром полімера. Будь-яку дизайнерську фантазію можна перетворити в реальність. У виборі малюнка чи стиля наливноі підлоги може допомогти профісійний дизайнер. Дана технологія покриття має широкий спектр і творчий потенціал. Фото таких робіт просто по всіх будівельних сайтах інтернету .
 
Дизайнери пропонують своі послуги у виборі зображення ,мають багато шаблонів ,при цьому звертають увагу на специфіку приміщення і бажання клієнта. Можна обрати малюнок в спокійних ,пастельних чи в яскравих тонах, а також будь-який сюжет: чисте небо, пляж, зелена трава, морська хвиля тощо. Покриття з тривимірним зображенням має своі переваги: красиво,оригінально,стильно; на довгий термін експлуатаціі; можливість втілити своі витвори мистецтва; екологічність такого покриття. Така  наливна підлога служить приблизно 40 років, завдати шкоди такому покриттю майже нереально. Не б*ється, не горить,приємне на дотик. Також додаткова послуга у нас — це  виклик електрика.
Підтримувати чистоту досить просто, сприймає всі види мийних засобів.Тривимірне покриття — найкраще рішення для вашого приміщення. Будьте особливими,обирайте найкраще! Використовуйте ваші гроші раціонально, замовляйте підлогу вашоі мріі.