3д підлоги своїми руками

3д підлоги своими руками не так все і складно і зарас ми Вам пояснимо все!
Тим хто має мабажання зробити 3д підлоги власними силами хотілось би зразу сказати що це буде потребувати багато терпіння та наполегливості, адже з першого разу все може й невийти. Процеси технології які ми вам опишемо, якщо слідувати нашим порадам — то можна зробити прекрасні підлоги в 3д, що варто особливо зазначити, так це те що ціна на такі підлоги буде не дуже високою.
Отже розпочнемо з того що тенхнологія наливних 3д підлог подібна на виготовлення звичайних 3д підлог, але з певними нюансами. Одним з таких аспектыв буде більш зважена підготовка поверхності під заливку, адже 3д підлога має невелику товщину, тому підготовка поверхні повинна бути особливо зконцентрованою.
Для виготовлення 3д підлог знадобляться такі матеріали: декоративні елементи, які будуть визначати дизайн підлог, полімерна суміш, яка готується з прозорої основи та затверджувача.
Для початку вам потрібно визначитись, що ви маєте бажання бачити у себе під ногами. Якщо елементами декору будуть стікляшки, камінці чи ракушки, то вам необхідно зробити 3д підлоги картинки та підібрати усі предмети передчасно.
Водночас, якщо ви бажаєте в якості декору використовувати 3д фото, то вам потрібно буде звернутись у компанію яка спеціалізується на зовнішній рекламі, де вам за вибраним фото 3д підлоги виготовлять спеціальне полотно — банер.
Перед тим, як замовляти банер підлоги поцікавтесь яка якість друку прінтеру в цих агенствах, адже його розширення повинно бути не менше 1440dpi, окрім того друк 3д фото потрібно робити на матовому сатині.
Виготовлення фото — тобто банера являється основною статтею витрат на виготовлення 3д підлоги, вартість одного квадратного метру полотна 3д підлоги картинки обійдеться вам приблизно у 100 доларів.
Зазвичай поверхню готують роблячи бетонну стяжку, котру потім шліфують спеціальною машинкою доки нерівність підлоги буде менше 2х 3х мм. Особливої уваги заслуговує те що заливка 3д підлог не терпить вологи. А тому після заливки стяжки повинно пройти не менше 30 суток, а вологість повітря повинна бути не більше 50%. Якщо у вас немає шліф-машники, то можна застосувати болгарку з робочим інструментом- алмазною чашкою діаметром 180мм.
Якщо у підсумку ідеальної поверхні невийшло та підлога має перепади, то буде необхідна додаткова грунтовка, наносити валиком або кісточкою з мягкою щітиною. Після того як поверхня буде загрунтована потрібно витримати не менше доби до повного висихання підлоги.
Найвідповідальніший етап виготовлення 3д підлоги це підготовка суміші для заливки 3д підлоги. Змішується затверджувач з полімерною сумішшю в пропорціях вказаних на упаковці, зазвичай це 2 полімера до 1го затверджувача. Cуміш потрібно добре перемішати і зробити це виключно міксером, слід також пам’ятати що вже через 30хв. суміш починає затвердівати, тому непотрібно зразу готувати багато суміші.
Процес заливки. Потрібно вилити отриманий склад на підлогу і вирівнюємо його шпателем, накраще для цього підходить зубчастий шпатель, для отримання рівномірного слою 2-4 мм. Опісля цього проходимо по поверхні голкуватим валиком доки в складі не залишиться пузирків повітря. Потрібно зачекати приблизно 7 діб до повного висихання полімерної основи.
Після того як пройде 7 діб приклеюємо на початкову наливну підлогу 3д фото. Трішки зволожуємо поверхню підлоги та прикладуємо до неї 3д підлоги-фото полотно. Почанаючи від центру до країв валиком розганяємо пузирі повітря з-під банеру. Цей процес в заливці 3д підлог вважється найвідповідальнішим, тому краще всього заплатити монтажникам рекламного агенства, щоб укладка була зроблена ними, в такому випадку звичайно ціна на підлогу буде дещо вищою. Після того як пройде ще 1на доба та наносимо слой полімерного складу.
По завершенню самостійно зробленої наливної 3д підлоги її ціна буде меншою, адже замість найму робітників майже всю роботу ви зробили власноруч.