3д підлога технологія

3д підлога технологія cтворення наливних підлог.
Щож собою представляє наливні підлоги з 3д ефектом? В основі технології 3д лежить творчість людей які створюють різноманітні зображення, сенс технології 3д полягає у тому що при перегляді зображення під певним кутом здається видимість об’ємного зображення.
В технічному виконанні навчання та сама робота по створенню наливної підлоги являється одною з найважчих. Основу такої роботи складає уже наявне покриття для підлоги. Воно повинне бути само по собі достатньо підготовленим та технічно пригодним для створення нового шедевру під вашими ногами.
Якщо детально аналізувати структуру згідно якій влаштовані 3д підлоги технологія виготовлення не видається важкою. Для цього потрібно всьоголиш 4 складових. Першим компонентом являється полімерна основа, другим — малюнок з трьохвимірним ефектом або ж пігменти нанесені штриховим чином. Поверх них повинен накладатись прозорий полімерний шар, який грає роль пластикової лінзи після застигання. Опісля весь склад заливається затверджуючим міцним складом, який захищає від механічний пошкоджень.
Серед етапів обробітку покриття для підлоги та нанесення слоїв найважливішим та непростим являється заливка епоксидної прослойки. Спочатку робиться фон зображення, потім накладається малюнок, а опісля цього вся поверхня проходить обробіток спеціальним безколірним епоксидним розчином.
А у якості доповнення беруться такі неординарні елементи як блискучі монети, камінці чи ракушки. Фантазувати дійсно можна до безкінечності, наскільки це позволяє технічна сторона питання.
Технологічні етапи:

  •  перевірка на міцність та вологість
  •  зачистка основи
  •  грунтовий шар
  •  вирівнюючий шар
  •  проклейка зображення
  •  фінішний шар
  •  висихання