slider-img

Mobi Group

Ми виробляємо епоксидні
товари у Львові

Епоксидна смола

для заливок

epoxid-item-img

Акрил для реставрації

ванн та басейнів

epoxid-item-img

Грунти епоксидні

для бетону та металу

epoxid-item-img

Епоксидна смола

epoxid-innertwo-img
Епоксидна смола

Смола прозора для заливки шарами до 6 см

від 320 грн

1 кг

Купити
epoxid-innertwo-img
Епоксидна смола

Смола прозора для заливки шарами до 10 см

від 360 грн

1 кг

Купити

Акрил для реставрації ванн та басейнів

akril-item-img
Pabrec

для ванни 1.5 м

1200 грн

3 кг

Купити
akril-item-img
Pabrec light

для ванни 1.5 м

950 грн

3 кг

Купити

Грунт епоксидний сірий

soil-item-img
Для металу

антикорозійний,

двох компонентний

220 грн

1 кг

Купити
soil-item-img
Для Бетону

сірий

двох компонентний

220 грн

1 кг

Купити
soil-item-img
Для Бетону

прозорий

340 грн

1 кг

Купити

Ремкомплекти

set-item-img
Ремкомплект

для сколів на ванні

150 грн

1 шт.

Купити
set-item-img
Ремкомплект

для сколів на ванні pro

200 грн

1 шт.

Купити

Заповніть форму для замовлення

  Епоксидний ґрунт

  Епоксидний розчин для ґрунтування являє собою суміш епоксидної смоли з високим рівнем міцності, яка відповідає за створення бар'єрного покриття з ефективною хімічною стійкістю. Епоксидний ґрунт використовується в першу чергу для пофарбованих поверхонь, для сталевих, бетонних і кам'яних елементів. До складу двокомпонентного розчину входить спеціальний затверджувач, який змінює стан полімеру з рідкого на твердий всього за 24- 36 годин. Існують різні типи ґрунтів, до складу яких входять різні по складу затверджувані. Це дає можливість досягти різних характеристик розчину. Затверджувачі необхідні для покращення фізико-механічних показників поверхні (стійкості). Епоксидний ґрунт продається у формі комплекту, що складається із затверджувача та основи. Суміші треба змішувати самостійно. Розчин потребує ретельного вимішування не менше 10 хвилин.

  Епоксидний ґрунт для металу

  Двокомпонентні епоксидні ґрунти містять антикорозійні речовини, але не містять свинцю і хроматів. Антикорозійні епоксидні ґрунти характеризуються відмінною адгезією і забезпечують тривалий захист металу від корозії. Для додаткового механічного та хімічного захисту вони повинні бути покриті 1 або 2 шарами епоксидної фарби для внутрішнього використання. У разі зовнішнього застосування з УФ-опроміненням слід використовувати поліуретанову фарбу, інакше покриття набуде жовтого відтінку.

  Епоксидна фарба для металу

  Для якісного нанесення фарби слід дотримуватися інструкції: 1. Підготовка поверхні. Сталеву конструкцію слід підготувати, щоб вона була чистою, сухою, знежиреною і без пилу. 2. Застосування. Для тривалого захисту рекомендується застосовувати 2 шари фарби. Одношарове фарбування можливе для оновлення кольору старого лакофарбового покриття або оцинкованої поверхні. Для гладких поверхонь, що піддаються частим механічним пошкодженням, може знадобитися додаткове ошкурення основи. Рекомендовані засоби нанесення: гідродинамічний розпилювач (для тонкого шару), щітка або валик (для більш товстого покриття). Зверніть увагу: навіть невеликий вітер (10 км/год) значно скорочує час сушіння; ? ми не рекомендуємо фарбувати в екстремальних умовах. Пам'ятайте, що температура, вологість та вітер мають великий вплив на час сушіння.

  Епоксидний ґрунт для бетону

  Епоксидна ґрунтовка призначена для нанесення на відшліфовані гладкі або злегка пористі бетонні поверхні. Епоксидний розчин може використовуватись для усунення щілин та вибоїн на бетонній поверхні. Для цього її слід змішати із кварцовим піском. На кожен 1 кг епоксидного ґрунту можна додати від 1 до 8 кг кварцового піску. Епоксидна ґрунтовка з додаванням кварцового піску – дуже гарне рішення для ремонту підлог в промислових і виробничих цехах, схильних до руху навантажувачів. Покриття відрізняється високою стійкістю до стирання і ударів, итримує тиск навантажувачів, має високу адгезію до бетону.

  Епоксидний ґрунт: купити онлайн

  Ви можете купити епоксидний ґрунт німецького виробництва фасуванням 1кг, 3,5 кг або 15 кг в нашому магазині. Розчин випускається у сірому кольорі. Є можливість замовити пігменти різних відтінків та додати їх до суміші під час замішування. Деякі майстри розбавляють ґрунтовку розчинниками з метою зменшення витрат розчину на м?. Такі маніпуляції можуть призвести до порушення цілісності покриття та зниження антикорозійних властивостей. Краще обирати фасування розчину відповідно до площі поверхні, яку слід обробити. Виробник вказує допустимі витрати розчину на упаковці.

  Епоксидна фарба: ціна

  Епоксидні фарби можуть відрізнятися один від одного типом епоксидної смоли, з якої зроблена фарба. Епоксидні смоли можуть складатися з таких хімічних речовин, як поліфеноли, олігомери, полигликоли і епіхлогідрін. Епоксидні фарби також розрізняються за часом висихання суміші смоли і затверджувача. Ми пропонуємо переглянути каталог нашого інтернет- магазину та ознайомитися з цінами на епоксидні фарби німецького виробництва. Представлені фарби мають гарне співвідношення ціна-якість та їх можна купити онлайн. Недоліки епоксидного ґрунти та їх причини Лакофарбові розчини можуть розшаровуватись, тріскатись і відходити від основи. Якщо ви обрали якісний продукт – це не гарантія гарного покриття. Розглянемо найчастіші помилки використання ґрунту та їх наслідки: