ЯК ЗРОБИТИ ЖИВОТИК ПЛОСКИМ?

ЯК ЗРОБИТИ ЖИВОТИК ПЛОСКИМ?
Ваш «рятівний круг» не тільки непривабливий, але ще і дуже небезпечний для внутрішніх органів. Люди, чия талія захована під товстим шаром жиру, схильні до підвищеного ризику хвороб серця, високого тиску і раку. На відміну від «стратегічних запасів», які базуються на стегнах або сідницях, таке розташування жирового прошарку може завдати серйозної шкоди внутрішнім органам.
Як тільки не називають в народі таку форму - «любовні рукоятки», «рятівний круг» ... в будь-якому випадку, надлишок жирових відкладень на животі однозначно вказує на те, що і внутрішнього жиру в цьому місці також дуже багато. Внутрішній жир не є абсолютним злом. Він є у кожної людини і він забезпечує нам своєрідну подушку безпеки для внутрішніх органів, але при надмірна його кількості може стати проблемою.

Жир збирається всередині сальника (жирового утворення, що звисає з середини товстої кишки і накриває внутрішні органи в черевній порожнині), а потім поширюється звідти по всьому тілі, через печінку в артерії. Це може привести до підвищеного вмісту холестерину в крові, підвищеного кров'яного тиску, хвороб серця і вплинути на рівень цукру в крові.

Серед інших наслідків таких відкладень - діабет, недоумство, а також ракові утворення, що зачіпають матку, товсту кишку, підшлункову залозу, молочні залози, нирки і яєчник.

Таким чином, зайва вага, яку носять на собі власниці типу фігури «яблуко», значно небезпечніша, ніж та, з якою борються дами «грушоподібного» типу, так як підшкірний жир для внутрішніх органів шкоди не несе.

Худі люди також можуть мати багато внутрішнього жиру, оскільки він накопичується у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, тому якщо ви худі, але контролюєте свою вагу тільки за рахунок дієт, то і ви можете опинитися в цій групі ризику. Згідно з результатами досліджень, в порівнянні з володарями нормальних пропорцій між охопленням талії і стегон, люди з нормальною вагою і т.зв.

центральним типом ожиріння в три рази більше схильні до ризику смерті від хвороби серця і в два рази більше - від всіх інших хвороб.

Чарівних засобів або таблеток від цієї проблеми, на жаль, немає. Доведеться попрацювати. Гарна новина серед усього цього - те, що при будь-якому типі дієти жир з живота йде в першу чергу. Спробуйте скорочувати порції і контролювати кількість калорій і жирів, що споживаються.

Фізичні вправи допоможуть розігнати жир. Регулярно давайте собі активне навантаження (по півгодини в день 4 рази на тиждень), щоб почати скорочувати наявну вагу, потім перейдіть на помірну інтенсивність (півгодини 3 рази в тиждень), щоб закріпити результат. Крім того, слід спати не менше 7 годин на добу і уникати підвищення рівня стресу, так як втома і занепокоєння можуть знову змусити ваш організм набирати вагу.

Posted in Що ми робимо.