ЯК ПЕРЕЖИТИ СВЯТКОВЕ ЗАСТІЛЛЯ?

ЯК ПЕРЕЖИТИ СВЯТКОВЕ ЗАСТІЛЛЯ?

Наближаються зимові свята сімейні і дружні застілля, в ході яких багато хто з нас вдаються до крайніх заходів, вживаючи алкоголь в великих кількостях, а так само всілякі калорійні і не поєднувані страви. А, встаючи на ваги після свят ми впадаємо в депресію і дивуємося, як це ми примудрилися набрати за настільки короткий термін стільки зайвих кілограмів. Втім, можна уникнути різних неприємних наслідків, якщо захистити і підготувати організм.

Як уникнути основних святкових пасток, які готує нам святкове застілля? Якщо ви схильні до надмірностей, включаючи навантаження на печінку, ці рекомендації як раз для вас.

1. Пам’ятайте про злакові.
Хоча в святковий період їжа і так багата і різноманітна, не забувайте снідати - це допоможе вам розігнати метаболізм і дасть вам енергію для денних справ. Оптимальний вибір - омлет або тарілка вівсяної каші: обидва послужать достатнім джерелом енергії і досить ситні, щоб відбити думку про перекус шоколадкою в очікуванні обідньої перерви в офісі.

2. Підготуйте своє тіло
Якщо ви знаєте, що відразу після роботи вас чекають на вечірці, і повечеряти вам навряд чи вдасться, замість того, щоб проковтнути на бігу який-небудь жирний фаст-фуд, краще подумайте про це ще під час обіду, і з'їжте повноцінну страву, наприклад , печену картоплю з сиром і бобами - в них багато складних вуглеводів, клітковини і протеїнів, вони

наситять вас достатньо, щоб ви могли досхочу потанцювати і легко перенесли весь той алкоголь, що напевно вип'єте за вечір.

3. Пийте багато води
У низці різноманітних подій передноворічної пори легко забути про щоденні звички, наприклад, про достатнє споживання рідини. Однією з основних скарг при похміллі стає зневоднення, яке погано впливає на мозок, і пригнічує функції печінки і нирок. Життєво важливо підтримувати нормальний баланс рідини в організмі до, під час і після вживання алкоголю.

Якщо ви не любитель пити чисту воду, спробуйте замінити її 100% -ної кокосовою водою, наприклад Go Coco, корисні якості якої значно більші, ніж у звичайної води, за рахунок природних ізотонічних властивостей і електролітів, відновлюють ваш нормальний рівень енергії.

4. Не варто їсти тільки заради їжі
Це може здатися очевидним, але ж так просто простягнути руку за черговим канапе тільки тому, що вони є. Будьте уважні до того, скільки і чого з'їдаєте, запитуючи себе, чи справді вам хочеться ось цей - шостий за рахунком - рулетик з шинки? Якщо є вибір між ним і сирими овочами, наприклад, морквою або огірком, віддайте перевагу їм, і протягом всього дня ви будете відчувати себе краще.

5. Уникайте харчового перенавантаження
Те, що ви з'їли сьогодні, може вплинути на ваше завтрішнє самопочуття не менше, ніж алкоголь - приносячи відчуття здуття, нудоти і млявості. Уникайте занадто гострих і жирних страв, які організму важче переварити, а також очищених вуглеводів, наприклад, білий хліб і білу пасту - вони підвищують рівень цукру в крові і перешкоджаю переробці жирів в енергію. Замість них зверніть увагу на цільнозерновий хліб, який допоможе боротися з втомою.

Posted in Що ми робимо.