Як доглядати за волоссям в домашніх умовах

Як доглядати за волоссям в домашніх умовах

Француженки, хоч і жартома, але говорять, що часом для того, щоб поліпшився настрій варто просто ... помити волосся. Красиве, блискуче, а головне - вимите волосся прикрашає усіх, особливо молодих дівчат. Для того, щоб ваше волосся мало гарний та здоровий вигляд зовсім не потрібно витрачати шалені гроші та прикладати великих зусиль, досить просто знати кілька простих правил по догляду за вашим волоссям. Напевно всім відомо те, що існує кілька типів волосся: жирне, сухе, нормальне і комбіноване. Регулярність, з якою варто мити голову, залежить саме від цього показника.

Якщо у вас жирне волосся, тоді вам добре відомо, що для цього типу характерним є тьмяний блиск і вже через короткий проміжок часу після миття волосся починає злипатися і виглядає брудними. Тип «жирнее» волосся потрібно мити приблизно один раз в 2-3 дні.

Сухе волосся практично не має блиску, тому що воно майже не відбиває світло. Зазвичай воно легко заплутується, ламається, зав'язується у вузлики, січеться на кінцях і важко розчісується.
Найчастіше сухим волосся може стати внаслідок неправильного догляду та тривалого носіння головних уборів. Щоб не позбавляти сухе волосся останньої вологи, рекомендується мити їх не частіше одного разу на тиждень.

Нормальне волосся відмінно відбиває світло, тому для цього типу характерний блиск, воно переливається при попаданні на нього променів світла, таке волосся легко розчісується, дуже еластичне і майже не січеться. Його можна мити один раз в 5-6 днів. Комбінований тип волосся пеередбачає, що волосся сухе на кінцях , в той час, коли корені волосини вже жирні.

Найчастіше ця особливість спостерігається саме на довгому волоссі, а все це тому що шкірного сала просто не вистачає на всю довжину волосся. Не отримуючи достатньої кількості вологи, волосся змішаного типу часто січеться на кінчиках. Найоптимальніше митти комбінований тип волосся - раз в 3-4 дні.

Як правильно мити волосся
Першим правилом миття волосся є вода. Для миття волосся найкраще використовувати воду, яка має в своєму складі мінімальний вміст солі та хлору, вона повинна бути м'якою, тобто бути як мінімум кип'яченою, а як максимум джерельною. Але є й інше рішення, у звичайній водопровідній воді можна розчинити трохи питної соди, це допоможе трохи її пом'якшити. Не бажано використовувати занадто гарячу воду, тому що вона активізує робот підшкірних сальних залоз і спровокує виділення шкірного сала. Значить, чим жирніше волосся і шкіра голови, тим прохолоднішою повинна бути вода.

Не потрібно нносити шампунь прямо на волосся, його краще попередньо розвести у воді, спінити і тільки потім наносити. Також, необхідно ретельно промивати волосся і користуватися кондиціонерами. Нарешті, потрібно акуратно висушити волосся рушником, а про існування фена краще забути.

Пам’ятайте, що всі засоби догляду, миючі засоби та засоби укладань потрібнопідбирати строго відповідно до типу вашого волосся. Якщо їх неправильно підібрати, то вони можуть надовго погіршити стан вашого волосся. У програму правильного догляду за волоссям входить ще й регулярна стрижка.

Знаючи ці основні правильно догляду за волоссям, які є досить простими та водночас дуже важливими, кожен зможе забезпечити належний догляд за ним, а значить - на крок наблизитися до красивого і здорового волосся.

Posted in Що ми робимо.