Встановлення ванни

У маленькій квартирі встановлена ванна туго на стіни, тому вода аксесуари, курильні трубки і з’єднання, перш ніж ви зніміть зняти стару ванну і встановити на його місце новий.
- Встановлення аксесуарів з води 1. Крім того, суміш може бути побудований у ванні ноги, а також в кутку або поруч з ним реставрация ванн киев
- Виконувати з’єднання і стиснення двома трубами гнучким шлангом 5 мікс 2. Ви можете використовувати свій короткий рукав або пластиковий, але пробка гнучка і довга, щоб дозволити Вам встановити у ванній, де ви хочете його.
- Встановити Душ Ванна комбінації каналізації.

Кожен вид ванної кімнати, а також число туалет, умивальник і горщик пописати прилад із зарядовим зв’язком повний – труба пластик пластик з’єднайте отвір до відмови з крилом.

встановлення ванни

Обладнана ванна кімната: 1 змішувач; 2 – змішувальний вал; 3 – шар футеровки; 4 – ущільнення шва; 5 – трубка гнучка; 6 – завантажувальний патрубок; 7 зібраний – переливу; кран 8 – комбінація каналізації; пристрій порт 9; 10 – кругла компресор; 11 – компресор зчеплення; 12 – сифон dvuhoborotny реставрація ванн тернопільУстановка раковини комбінацією, вставити пристрій у порт 9 в отвір каналізації ванної кімнати. Після цього перемішати з допомогою першої труби 4 в пристрої шляхом повної покладіть мереживні серветки. Вставити в отвір поряд з ванною кімнатою переповненій греблі будувати кромки 7. Покласти на килимок, і гвинт в голові повне обладнання решітка 2 використовувати плоскогубці. Інший кінець гнучкої трубки для з’єднання знамення в лазні 12. Існує два види сполучної трубки в пастку води:

Є два способи налаштування підключення каналізаційних

Існує два способи налаштування порту 1 комбайн – агрегат готовий проливати; зібрати матрац плаває – 2; 3-4 – інструмент гнучкий; 5-6 – елементи пристрою відкритий; 7 – проекція повного пристрою; 8 – один витяжний; 12 – знак води

а) трубки з’єднаний з задньою частиною дизайну вашого спеціального сифона, а сифон яка кріпиться на водостоки з шматком поролону круглий в голову і затягнувши рукава компрес;

б) на кінець труби монтується в паз приладу, каналізації, підключений до стиску. У цьому випадку, для каналізації, який підключений повний перший, а потім – сифон.
- Відключити доступ до холодної води та гарячої.
- Скраб ванна стара. Щоб покласти цьому кінець, прорізати, відрізати стару машину і відкрив пробку і рухатися у ванній із стіни.

Якщо Ви не хочете тримати банду старих, розірвати його на шматки молотком ось у ванній, а потім вийняти шматки уламків з квартири. У зручний для країн-сусідів, і лежати на підлозі в ковдру старі.
- Установка нової ванною кімнатою. в ножні ванни повинна встати на дошку або дошка тиску. З дошки і пригвинтіть ніжки прямі ванни по горизонталі і регулювати висоту його.

Якщо є попит, то гвинт стіні рама металева ванна пластикова в стіні.
- Приєднати сифон 12 В байпас реставрация ванн житомир
- Перевірити міцність збігаються кістки, скоротити витрату води.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>