Ванни з перекисом водню

Ванни з перекисом водню

Той хто цікавився користю СПА ванн в домашніх умовах з різними наповнювачами, напевно вже визначився який саме наповнювач на даному етапі принесе для нього більше користі. Так, всі ванни хороші, адже кожна по-своєму приносить користь організму, збагачуючи його цілими букетами корисних речовин, знімаючи напругу і стреси. Але ось як то рекламні ролики не рясніють пропозиціями зробити ванну з перекисом водню.

Що собою являє перекис водню, думаю лекцію читати не треба, та й в інтернеті інформації більш ніж достатньо. Ми розповімо вам про користь застосування такої ванни. Адже родзинка в тому, що перекис водню виробляється нашим організмом, і вона для нього не «чужорідним тілом», а навпаки така ванна ще більше збагачує наш організм киснем, таким необхідним компонентом в обміні речовин.

Вживаючи жирну, смажену, та й не завжди якісну їжу, ми не замислюємося про те, що для переробки її наш організм споживає набагато більше кисню, ніж виробляє. Тому клітини практично живуть в середовищі «кисневого голодування», і потрапляючи в середу насичену киснем можливе невелике нездужання, так би мовити «кисневе отруєння». Згадайте, як паморочиться голова, коли ви з галасливого забрудненого міста приїжджаєте в ліс. Насичена киснем ванна, збагачуючи їм вашу шкіру очищає її від шлаків і при цьому зменшуються, а з часом зникають болі в хребті, в суглобах і м'язах. Спостерігалося також поліпшення в роботі кишечника.

Приймати ванну слід спочатку з прийому очисного душа. Щоб змив, всі забруднення з шкіри забезпечити більш вільний доступ кисню. Потім набрати в ванну води, дотримуючись температуру не більше 36-37 градусів Цельсія, і влити в неї 200-250 мл 3-х процентного розчину перекису водню. Перебувати у ванній рекомендується 30-40 хвилин, не забуваючи при цьому самим масажувати шкіру, для посилення ефективності проникнення в неї кисню.

В кінці, необхідно додати теплої води і добре вимитися, оскільки такі ванни очищають ваш організм від шлаків. Залежно від того наскільки ви зашлаковані, цей процес очищення може супроводжуватися і підвищенням температури, і почервонінням шкіри і розладом шлунка. Не лякайтеся, в таких екстремальних випадках не припиняйте процедур, адже йде очищення організму, а вона завжди супроводжується неприємними відчуттями, просто збільшите перерву між ваннами. Приймати їх в лікувальних цілях рекомендується через день протягом місяця, а потім через два-три тижні повторіть. Але якщо вам ці процедури подобаються, і ви відчуваєте себе добре, то приймайте їх у будь-який час без обмежень.

Ось побачите, ваше самопочуття набагато покращиться, підніметься настрій, покращиться апетит, зникне сивина, і шкіра буде сяяти здоровим блиском. Ще один маленький нюанс, позабодьтесь про те, що б під час проведення процедури в будинку були присутні дорослі родственики або знайомі.

З огляду на те, що кожен організм по-різному реагує на одні і ті ж методи лікування, рекомендуємо не ігнорувати можливість проконсультуватися у лікаря.

Posted in Що ми робимо.

Відгуки

  1. Никогда не делала ванн с перекисью водорода. А ведь Вы правы, она очень полезна. Теперь буду делать такие ванны. Спасибо за подсказку и советы.

Comments are closed.