Що заважає нам схуднути?

Що заважає нам схуднути?

Що заважає нам схуднути?

Проблема описана дівчинкою N ))
Вирішили сісти на дієту, а маса тіла не зменшується? Не варто виснажувати себе, а потрібно спочатку визначити основну причину, яка може перешкоджати Вашому схудненню. Таких причин є кілька.
Найчастіше людина не може схуднути через те, що її вага вже знаходиться в нормі. Але, прискіпливі до своєї зовнішньості та фігури, жінки завжди шукають в них цілі гори недоліків і намагаються їх всілякими способами виправити. Так і приходе бажання зробити своє тіло ще ідеальнішим, схуднувши ще на 1-2 кг. Проте мало хто знає, що маса нашого тіла має свій індекс. Якщо він знаходится між позначками від 18,5 до 24,9, то наша вага є абсолютно нормальною, а спроби схуднути не будуть вдалими, оскільки в організмі відпуватиметься процес, який не дозволить нашому тілу втратити ще додаткові кілограми. Єдиним виходом в цій ситуації – почати займатися спортом і правильно харчуватися. Інтенсивні тренування підтягнуть Ваші м’язи і зроблять тіло пружнішим та привабливим, а відмовившись від шкідливої їжі – підтримуватимете тіло в хорошому стані і не наберете зайвих кілограмів. Визначити Ваш ІМТ досить просто, потрібно просто поділити показник Вашої ваги на зріст.
Ще однією серйозною причиною безрезультатних спроб схуднути стане голодування. Оскільки наш організм черпає енергію з “жирових запасів”, то йому необхідно відновити запас жиру, який він використав. Коли ми зменшуємо прийоми їжі до мінімальних кількостей, наш організм використовує енергію з жирових відкладень, але намагається економити їх. Результатом “голодних дієт” є головні болі, швидке виснаження організму, в’ялість, сонливість, застій води в організмі, а, найголовніше, втрачені за період голодування кілограми повернуться вже за кілька днів в подвійному обсязі. Адже організ пережив стрес і почне запасатися жиром ще більше, щоб уникнути цього стресу в майбутньому. Тому сидіти на такій дієті небезпечно. Намагайтеся збалансувати свій раціон, тоді результат буде значно кращим, без шкоди для здоров’я.
Якщо на даний момент Ви приймаєте гормональні припарати, або проходите складну медикаментозну терапію, то цей фактор теж може стати однією з причин не лише безрезультатного схуднення, а й набору додаткової ваги. Гормональні припарати часто приводять до гормонального дисбалансу, під час якого відбувається порушення усіх процесів всередині організму. Тому замість того, щоб худнути Ви можете стрімко набирати кілограми навіть від малої кількості їжі. Медикаментозне лікування має подібну до гормональних препаратів дію на організм, тому результат може бути цілком однаковим. Намагайтися не дотримуватися жодних дієт під час лікування, а краще більше часу проводьте в русі, не забувайте частіше гуляти перед сном. Схудненням і дієтами краще перейматися вже після завершення курсу лікування. А щоб вирішити цю проблем без щкоди для здоров’я, краще проконсультуватися з лікарем, який визначить чи можна Вам займатися активним спортом та сидіти на дієтах.
Депресії, нервові зриви, стреси – найкращий метод набрати вагу. Збій злагодженої роботи організну не змусить Вас довго чекати появи жирових відкладень на животі та стегнах. Додатковим фактором є і те, що багато людей полюбляють добряче заїдати своє горе. Тому для уникнення інтенсивного набору маси тіла потрібно вчасно проконсультуватися з спеціалістами, які допоможуть підібрати Вам дієву терапію для лікування від депресії та сформують індивідуальну програму тренувань та харчування.
Найголовніше завжди пам’ятати, що процес схуднення повинен приносити задоволення і всього повинно бути в міру! Можливо, замість того, щоб виснажувати себе жорсткими дієтами, варто переглянути свій повсякденний раціон і спосіб Вашого життя, і просто внести в них невеличкі корективи!?

Posted in Що ми робимо.