Подорожі – нездійсненна мрія чи реальність?

Подорожі – нездійсненна мрія чи реальність?

Подорожі – нездійсненна мрія чи реальність?

Роздуми Іри про життя)

Кожен з нас хоча б раз, але мріяв відправитися в навколосвітню подорож, відвідати нові країни, нові міста і отримати від цього нові незабутні враження. Але, на жаль, досить часто мрія так і залишається мрією, коли замислюємося над труднощами, які можуть виникнути в подорожі, або, навіть, в самій підготовці до неї. Стримує і той факт, що коштів на таку подорож доведеться теж віддати чимало.

Але, як виявилося, є й такі люди, яких не лякають жодні труднощі, вони готові йти на зустріч своїй мрії. Однією з таких людей є моя давня знайома, з якою ми потоваришували ще 16 років тому. Ми досить рідко зустрічаємося і зазвичай нам не вдається поговорити більше 15 хвилин, але зовсім нещодавно ми зустрілися в одному із закладів Львова. Наталя, як і я, нарешті нікуди не поспішала і в нас було достатньо часу наговоритися і згадати дитинство. Кілька місяців тому Наталя повернулася з Перу, як виявилося, це була не просто літня відпустка і далеко не перша її поїздка закордон. Наталка з дитинства мріяла подорожувати світом, я добре пам’ятаю як ми разом фантазували щоб відбувається в цей самий момент в якомусь місті, намагалися до найменших дрібниць уявити його, людей, які живуть там, які автомобілі їздять вулицями.

Пройшов час, я перестала бавитись в цю гру, а Наталя, виявляється, ні! Більше того, вона почала втілювати мрію дитинства в життя і згодом перетворила її на спосіб життя. Сотні автомобілів, якими вона проїхала тисячі кілометрів автостопом і, поки що, десятки країн і міст. В мене, напевно, як і у вас, виникло логічне запитання до подруги, де взяти кошти? Так вона поділилася зі мною кількома секретами досвідченого мандрівника, які добряче допоможуть зекономити. Подорожуйте автостопом. Такий вид пересування не лише заощадить кілька доларів, але й відкриє для вас нові знайомства. Проте, потрібно бути обережним, не подорожуйте самі, відправляйтеся в подорож з другом чи подругою. Найоптимальніша кількість для такої поїздки – 2, максимум 3 людини.

 

Так у вас більше шансів «впіймати» автомобіль за короткий час. Для зручності зробіть табличку, вказавши напрямок, куди ви їдете. Шукайте місця для ночівлі, переглядаючи оголошення з каучсерфінгом. Розміщують такі оголошення в соцмережах або на спеціальних сайтах. Це зручно і вигідно, тому що ви зможете проживати абсолютно безкоштовно в будинках чи квартирах місцевих жителів, а від них можна дізнатися про особливі місця, які варто побачити в цьому місті, про заклади, в яких харчуються місцеві, в яких поїсти можна значно дешевше, ніж в інших популярних ресторанчиках для туристів. Якщо подорож передбачає перельоти літаком, то шукайте дешеві авіаквитки на англомовній вікіпедії та англомовних сайтах.

Там ви зможете знайти перелік маловідомих авіакомпаній, квитки на рейси в яких значно дешевші від рейсів відомих авіакомпаній. А квитки краще за все купувати в будні. На вихідні, як правило, квитки значно дорожчі. Номери в готелі краще забронювати заздалегідь, проте, якщо ви їдете в малорозвинені країни, тоді це правило тут не діє. В таких країнах можна з легкістю знайти місце для ночівлі вже безпосередньо на місці. Скрізь вимагайте чеки. Це допоможе уникнути непередбачуваних туристичних зборів, про які раніше ніхто не чув і допоможе заощадити. Найголовніший пункт – завжди відкладіть певну суму грошей на квиток додому.

 

Це необхідно навіть тоді, коли у вас вже є квиток в зворотному напрямку. Тримайте ці гроші завжди в надійному місці, окремо від усіх речей, які у вас можуть поцупити (бувають і такі випадки). Ось такі прості поради та історія звичайної дівчинки, яка все життя жила з мрією в серці. Можливо це надихне вас нарешті втілити і свою мрію в життя. Головне не бійтеся відкрити для себе світ і так ви відкриєте новий світ всередині себе. Насолоджуйтеся поїздками, життям і відкривайте для себе нове! Які б труднощі не виникли у вас під час поїздки, навчіться з ними миритися, сприймайте речі такими, як вони є, адже труднощі – це частина нашого повсякденного життя. І вони не повинні стояти бар’єром на шляху до здійснення мрії.

Posted in Що ми робимо.