Історія

Історія

Я ніколи не думала, що відреставрована ванна змінить моє життя. Я звичайна львів’янка, живу в невеличкій квартирі в центрі міста. Життя моє буденне, я не займаюся чимось особливим, працюю менеджером. Моя робота ніколи не приносила мені особливого задоволення, напевно, як і кожній другій людині. Не задовольняла мене не лише виснажлива робота, постійні проблеми в особистому житті і ще багато дрібних побутових проблем щодня мало не «заганяли» мене в депресію. Прочитавши одного разу в якомусь журналі статтю про те, що стреси і нервові збудження можуть зняти прийоми ванн, я вирішила спробувати цей метод на собі. Проте це мені теж, як не дивно, мало допомогло. Коли я зайшла в ванну кімнату і подивилася на свою ванну, то настрій мій став ще гіршим. Я переїхала в квартиру, яку залишила мені моя бабуся.

Квартира затишна, простора, проте вона не відрізнялася шикарними ремонтами, а ванна вже була старенька, емаль трохи зношена, облущена. Яке задоволення можна отримати від прийому такої ванни? Пройшов час, я вже навіть забула про цей випадок, коли раптом побачила оголошення на асфальті «Реставрація ванн». Я поверталася з магазину, в руках було багато пакетів з продуктами і я просто посеред тротуару зупинилася, поставила всі речі на землю і записала номер телефону, адже я відразу загадала свою неприємну історію з старою ванною. Більше того, я навіть не дійшла додому, від цікавості дізнатися про цю процедуру реставрації ванни я набрала номер телефону не відійшовши і п’яти метрів від оголошення. Після того, як я поговорила з менеджером і мені розказали як все відбувається, я жодної секунди не роздумувала і замовила реставрацію ванни. Довго чекати не довелося, майстер приїхав вже через день і всього за кілька годин зробив реставрацію ванни. Вигляд ще навіть не висохлої поверхні мене приголомшив, чесно кажучи, я навіть не очікувала такого приголомшливого результату. Через два дні я повторила спробу зняти втому в же в новенькій ванні. Процес був набагато приємнішим, ніж до того, повірте. Поверхня гладенька, приємна на догляд, відчуваєш себе в такій ванні настільки прекрасно.

Я ще тиждень ходила в чудовому настрої, а прийом ванни перетворився на справжнє задоволення. Проте, як ванна змінила моє життя? Я зрозуміла, що весь цей час я лише бачила проблеми довкола себе, вони мене переповнювали і справді доводили мене до переддепресивного стану. Відреставрувавши ванну я побачила, що світ може заграти зовсім іншими кольорами, коли, замість постійного незадоволення станом деяких речей і обставин, можна просто взяти все в свої руки і почати змінювати їх на краще. Можливо це дивно звучить, але саме ванна змінила моє життя і погляд на речі і світ, які довкола мене.

Тому я вирішила сьогодні поділитися цією історією з вами. Можливо ця ситуація допоможе і вам почати сприймати речі зовсім по-іншому і надихне до змін.

Posted in Що ми робимо.