Гречана дієта

Гречана дієта

Багато жінок, женучись за ідеальними параметрами та досконалістю тіла, бажають позбутися зайвих кілограмів. І вирішенням проблеми вони шукають в різних дієтах, які не завжди є ефективними та навіть можуть нашкодити здоров’ю. Проте, є дієти, які можуть бути прийнятними та щадними. Однією з них є гречана дієта. Вона дозволяє схуднути на 10-13 кілограм всього за 2 тижні, при цьому маючи щадний вплив на організм. Дієта досить проста та ефективна, все, чого потрібно дотримуватися – не перевищувати середньодобову норму калорійності основного продукту дієти – гречки.

Якщо готувати гречку правильно, то її калорійність не перевищить 170 ккал, в той час, коли добова обмеженість калорій – 973 ккал. Це означає, що обмежень у кількості прийомів цього продукту немає. Гречана каша дуже швидко втамовує відчуття голоду, при цьому вона дуже корисна. Вона насичує організм вітамінами та мінералами, адже в її складі є кальцій, магній, залізо, білок та вітамін В. З огляду на це, ризик нашкодити своєму здоров’ю гречаною дієтою зводиться до мінімуму.

При дотриманні гречаної дієти може відчутно поліпшитися загальне самопочуття організму, настане відчутне почуття легкості. Під час гречаної дієти для приготування каші забороняється додавання приправ, спецій, цукру, солі або соусів. Щодо останнього прийому їжі, то правило тут таке ж, як і для звичайного раціону: вечеряти потрібно за 4 години до сну.

Не зважаючи на корисність такого продукту, все ж існують і протипоказання гречаній дієті. Якщо Ви вагітні, або ж годуєте грудьми, якщо схильні до депресій, хворієте діабетом, гіпертонією, маєте ниркову чи серцеву недостатність, тоді Вам варто відмовитися від дієти, або сидіти на ній рекомендується під наглядом лікаря. Також дієта заборонена тим людям, які пережили хірургічне втручання в органи черевної порожнини.
Якщо жодних з вище перерахованих протипоказань у Вас не спостерігається, тоді гречана дієта принесе Вам ряд переваг, а саме:
1. У Вас не буде жодних обмежень у обсязі виживання гречаної каші;
2. Ви не відчуєте млявості, втоми слабкості та виснаження;
3. Щодня Ви відчуватимете все більшу легкість, тому що кожного дня Ви будете втрачати зайву вагу;
4. На цій дієті Ви можете втратити більше, ніж 5 кілограм за тиждень;
5. Клітковина, якою наповнена гречка, допоможе очистити печінку та кишечник;
6. Під час схуднення Ви помітите і зниження кількості целюліту на Ваших проблемних ділянках;
7. Спостерігатиметься значне поліпшення зовнішнього вигляду шкіри та нігтів. Завдяки білку, який міститься в гречці, шкіра під час схуднення не буде обвисати, а навпаки – стане пружною та підтягнутою.

Поруч із перевагами, як і в будь-якій дієті, є й перелік недоліків. Гречана дієта може підходити далеко не всім. Як наслідок, це може супроводжуватися головними болями, роздратуванням та слабкістю організму. Щоб визначити чи підходить Вам такий спосіб схуднення, достатньо провести лише один, так званий «розвантажувальний» день на гречці.

Другим недоліком є саме жорсткість раціону. Протягом 2 тижнів Вам доведеться їсти лише гречку та кефір. Повторно сидіти на цій дієті можна з лише з перервою в місяць. Також варто бути обережним, адже під час дієти може відбуватися загострення хронічних захворювань. Пам’ятайте про те, що сидіти на гречаній дієті заборонено більше 2 тижнів. Не зважаючи на всю поживність гречки, вона не зможе Вам замінити м’ясо або рибу, які потребуватиме Ваш організм.

На якій б дієті Ви не сиділи, пам’ятайте одне золоте правило – до всього потрібно відноситися з розумом! Не варто нехтувати протипоказаннями або правилами, адже бажання мати ідеальне тіло може привести до серйозних наслідків. Красиве тіло – це здорове тіло!

Posted in Що ми робимо.